24/4
Choďte téměř naboso – choďte s Teva!

Choďte téměř naboso – choďte s Teva!

24. dubna 2017 v 00.00, Boty a výrobci, Letní boty, Sandály, Sandály

Sponzorované odkazy

Jako bosá chůze může být pocit z nazutých sandálků americké firmy Teva. Jejich ikonické kousky vás doprovodí po celé jaro i léto. Noha volná, a přitom chráněno podrážkou od nepříjemných vjemů z různorodého povrchu – to je chůze v Teva botách.

Již dnes legendární americký výrobce sandálů Teva v současnosti představuje svoji trendy kolekci pro sezónu jaro a léto 2017. Ta letošní vychází z původního designu, ale je vyvedena v nových svěžích kombinacích. Teva v ní propojuje ikonické siluety těchto sandálů s novodobým a inovativním designem současnosti.

Sandálky Teva jsou prima a velmi oblíbené. Jsou neskonale pohodlné, univerzální a přitom odrážejí současné trendy módy jak v looku tak v barvách a designu. Jsou synonymem outdoorových kořenů značky Teva a dnešní doby.

Kolekce jaro a léto 2017 v sobě pojímá širokou škálu materiálů, barev, typů stélek i zpracování. A tak si vybere opravdu každý to své. Celá letošní kolekce byla navržena tak, aby inspirovala k novým zážitkům – od dobrodružství v přírodě až po prozkoumávání létem rozpálených zapadlých uliček městeček a vísek.

Teva Original Universal

Teva Original Universal

Teva Original Universal

Kolekce sandálů Teva Original Universal je stále věrná původnímu DNA Tevy, jen si pro letošní sezónu vylepšila fazónu neočekávanými materiály a zvýšeným komfortem pro celodenní nošení. Základní silueta botky je tak vyvedena do nejrůznějších variací – od jednobarevných pásků, přes řemeslné zpracování kůže, až po pestrobarevné vzory. Kolekce Original má patentovaný systém pásků, které zaručují správné upevnění chodidla, a sandály jsou vybaveny antimikrobiální ochranou. Pro svěží pocit nohu po celý den.

Teva Original Universal Rope

Teva Original Universal Rope

Teva Original Universal Rope

Model Original Universal Rope je poctou k outdoorovému odkazu Tevy. Sandály o klasické siluetě mají stélku vyloženou pružnou semišovou kůží a místo standardních pásků barevné lezecké lano. Jsou tudíž originálním doplňkem všech stylových objevitelů.

Teva Terra Fi

Teva Terra Fi

Teva Winsted, Hurricane a Terra Fi

Je to vzdušná letní obuv, vhodná i pro náročnější terén. Sandály z řady Winsted, Hurricane a Terra Fi, mají tvarovanou stélku, jež zajišťuje maximální pohodlí. Podešev dává perfektní oporu na každém povrchu a odolný, rychleschnoucí materiál se nemusíte bát namočit. Poradí si s výletem do města, stejně jako s vícedenní túrou. Tyto komfortní sandály jsou nápadité a trendy sportovní kousek doslova kamkoli jdete.

Sandály značky Teva jsou špičkovým výrobkem již od roku 1984. Teva se nyní prodávají ve více než 40 zemích po celém světě, u nás jsouk mání v prodejnách Sportissimo, Hudy, Pandaoutdoor.cz, Betvasport.cz, Glami.cz. K mání jsou i na Teva.com a na Tevastore.cz.

Zdroj foto: Teva

Autor: Pavla Jelínková

Boty a obuv