5/5
Léto se blíží. Máte už sandálky?

Léto se blíží. Máte už sandálky?

5. května 2016 v 00.00, Kožené boty, Letní boty, Sandály, Sandály, Sportovní boty

Sponzorované odkazy

Léto se pomalu, ale jistě přibližuje, šátrá na zápraží a za chvíli bude klepat na dveře. A někteří jsou na něj již připraveni. Posuďte sami.

Teva jako špičkový výrobce sporty sandálků – firma, která je známa ve více než 40 zemích, letos nelenila a na léto je již nachystaná a v plné polní. Má pro vás kolekci na léto 2016. Jejich kvalitní, trendy kousky s pastelovými a veselými vzory vás nenechají chladnými. Teva sandále jsou stylové, zábavné, elegantní i univerzální. Tedy mnohostranné. Nabízí bohatý výběr dámských i pánských sandálů.

Women Orginal Universal

Women Orginal Universal

Men Original Universal

Men Original Universal

The Original

Sandále The Original Universal a Original mají inovativními potisky a materiály. Ty začínají na řemeslné kůži se zdobenými výšivkami a končí tkanými pásky, které podtrhnou osobnost každého. Potěšení přinesou modely v nových, svěžích barvách. Sandály Teva Originals mají patentovaný systém pásků, které zaručují správné upevnění chodidla a jsou vybaveny antimikrobiální ochranou. Nohy v nich budou vždy v pohodě a to po celý den.

Men Universal Slide

Men Universal Slide

The Universal Slide

Zcela nové modely pro léto 2016 The Universal Slide pojí jednoduchost a funkčnost. Sandále jsou bez patních pásků. Tím je zaručena maximální volnost a pohodlí s ulehčeným nazouváním i vyzouváním. Součástí kolekce je i luxusní model z kůže, který je výjimečný životnosti materiálu a vzhledu. Vše je k dispozici jak pro pány, tak dámy.

sanályTerra Fi

sanályTerra Fi

Terra Fi kolekce

Kolekce Terra Fi je kompletně zrenovována, a proto jsou k mání sandále Terra Fi Lite a Terra Fi 4, které si zachovaly silné vlastnosti svých předchůdců. Ať už na výlet, po městě či do přírody, tyto komfortní sandále rozhodně nezklamou. Jsou lehké, sportovní, trendy a velmi příjemné k nošení. Zkrátka botky pro každé dobrodružství.

sandálky Women Ombre

sandálky Women Ombre

Original Ombre

Sandály Ombre jsou trend doby. A ty od Tevy jsou luxusní, s tkanými popruhy, a duhovým zabarvením. Podešev sandálu je ze světle hnědé kůže organického původu, která zvyšuje pohodlí při chůzi a udržitelný vzhled.

Zdroj foto: Teva

Boty a obuv