5/3
Dámské boty Zara: Jaro 2014 v elegantním stylu!

Dámské boty Zara: Jaro 2014 v elegantním stylu!

5. března 2014 v 00.00, Boty a výrobci

Sponzorované odkazy

Extravagantní modely značky Zara nám dokážou na obličeji vytvořit mnoho grimas. Někteří zvedají ironicky jedno obočí do výšky, druhým blikají oči radostí a jiní zase rozpačitě krčí čelo a hledají odvahu. Zara nás baví! Obuv i oblečení jsou vždy vytvořeny na základě módních trendů. Inspirace sahá na módní mola těch největších módních velikánů, ale rozdíl je jednoznačný. Zara je levnější varianta vysoce módního oblečení a doplňků. Jaká je jarní kolekce dámské obuvi?

Čekám, čím mne zase překvapí, čím mne nadchne a co budu muset chvíli vstřebávat. Uchvácená nejsem pouze z bot do špičky na jehlovém podpatku, jinak nevím, co bych dříve vyzdvihla.

Začneme koženými botami na klínku, které jasně patří mezi jeden z must-have kousků sezónu. Vlastně se jedná o pantofle na deseticentimetrovém klínu. Ten se navíc směrem k patě zužuje a vytváří jedinečný efekt. I přední strana boty naznačuje výraznější špičku. Neříkám, že se jedná o boty do města a budeme v nich běhat celý den. Viděla bych je spíše na párty v kombinaci s úzkými kalhotami.

Boty na klínku. Autor: www.zara.com

Boty na klínku. Autor: www.zara.com

Zúžený klínek. Auto: www.zara.com

Zúžený klínek. Auto: www.zara.com

Ihned navážu další tipem, a to konkrétně na sandálky na širokém podpatku. Designově jsou velmi podobné výše uvedeným nazouvákům. Ano, vím, že někteří budete protestovat, že se vám široké podpatky nelíbí a vůbec styl bot je zastaralý. Trendy se nás na stáří neptají, naopak se staršími modely inspirují a vytvářejí z nich trendy nové.

Sandálky Zara. Autor: www.zara.com

Sandálky Zara. Autor: www.zara.com

Ještě je přeci jen chladno. Podíváme se tedy i na kotníčkové boty – nejlépe ty „motorkářské.“ Pořádné bytelné kožené boty zdobené cvoky nebo zipy jsme vídali už během zimy. Jaro jim stále dává prostor a značka Zara je rozhodně z kolekce nevyřazuje.

Kotníčkové boty. Autor: www.zara.com

Kotníčkové boty. Autor: www.zara.com

Můj poslední tip vás žádnou extravagancí nepohltí. Naopak se jedná model velmi moderní, neprovokativní a snadno nositelný. Kotníčkové boty na nižším podpatku vyrobené z broušené kůže.

Polokozačky semišové. Autor: www.zara.com

Polokozačky semišové. Autor: www.zara.com

Zdroj úvodní fotografie: Zara.com

Boty a obuv