10/12
Podzimní boty na podpatku pro ženy i dívky

Podzimní boty na podpatku pro ženy i dívky

10. prosince 2013 v 00.00 , Boty a výrobci , Kozačky , Kožené boty , Vysoké podpatky

Sponzorované odkazy

Náhoda přeje připraveným. Tak jsme nosy schovaly pod velké šály, oblékly péřové bundy a trpělivě vybíráme boty, které bez problému zdolají sněžnou kalamitu. Proč se tak jednoduše vzdávat krásných modelů podzimních bot na podpatku, když lze najít vhodnou alternativu. Stále častěji se setkáváme s botami na podpatku, které uvnitř ukrývají kožíšek a tak jsou příjemně hřejivé.

Na druhou stranu můžeme využít trend tlustých ponožek, pletených návleků a podkolenek. Jedny z nejpraktičtějších zimních doplňků nám snadno pomohou ozvláštnit celkový look. Dobrou alternativou jsou teplé vložky do bot, ale ruku na srdce, dámy, chceme si do bot na podpatku soukat ještě vložky do bot? A tak hurá vstříc praktickým módním trendům. Oblečme silné punčocháče, návleky, sukýnku v „áčkovém“ střihu a vyrašme vstříc zimnímu období.

Kotníčkové boty na podpatku. Autor: www.zara.comKotníčkové boty na podpatku. Autor: www.zara.com

Jak unosit podzimní lodičky

Při výběru podzimních lodiček je vhodné zvážit jejich vykrojení v oblasti prstů a nártu. Čím méně odhalené, tím menší nám bude zima. Konkrétně k lodičkám a botám sahající těsně pod kotníky jsou ideální výše uvedené návleky. Trendy jsou extrémy. Lodičky s extrémně širokým podpatkem i lodičky s podpatkem velmi úzkým. Originalita slaví žně a to se nemusí jednat pouze o barevné kreace, ale spíše o styl.

Lodičky. Autor: www.zara.comLodičky. Autor: www.zara.com

Určitě si prohlédněte nabídku mokasín na podpatku. Pomůžeme si jimi k vytvoření ležérního pánského stylu s prvky sex appealu.

Mokasíny na podpatku. Autor: www.zara.comMokasíny na podpatku. Autor: www.zara.com

Kotníčkové boty na podpatku

I u kotníčkových bot na podpatku balancujeme na hranici silnějšího a tenkého podpatku, přičemž v tomto případě se trend přiklání k úzkým podpatkům, případně podpatkům širokým (ale spíše v kovbojském stylu). Slim kalhoty, kalhoty se sníženým sedem nebo legíny? Vyberte si. Kotníčkové boty na podpatku se perfektně kombinují.

Dámské kotníčkové boty. Autor: www.zara.comDámské kotníčkové boty. Autor: www.zara.com

A fashion tip? Boty s kovanou špičkou či patou, nejlépe zlaté barvy, případně boty zdobené zipy.

Kotníčkové boty Zara. Autor: www.zara.comKotníčkové boty Zara. Autor: www.zara.com

Podzimní kozačky na podpatku

Na závěr nesmíme vynechat ani dámské kozačky. Platí stejné trendy jako u předchozích typů obuvi. Široký podpatek střídá podpatek nízký, platforma je převážně vyvýšená a zajišťuje dobrou stabilitu. Platforma i podpatek mohou mít jinou barvu než ostatní části boty.

Kozačky na podpatku. Autor: www.zara.comKozačky na podpatku. Autor: www.zara.com

Trendy jsou opět kozačky na podpatku sahající lehce nad kolena.

Vysoké kozačky. Autor: www.zara.comVysoké kozačky. Autor: www.zara.com

Zdroj úvodní fotografie: www.zara.com

Boty a obuv