17/2
Dámská jarní obuv aneb zapomeňte na zimu

Dámská jarní obuv aneb zapomeňte na zimu

17. února 2014 v 00.00, Kožené boty

Sponzorované odkazy

Už máte zimního počasí a teplot kolem nuly dost? Máte raději teplo a sluníčko? Pak si udělejte radost již nyní a pořiďte si obuv na jaro. Jarní období je za dveřmi, a tak se nemusíte obávat toho, že nakupujete příliš brzy. Jarní boty lze také využít i na podzim, což z nich dělá opravdu jedinečný kousek.

Internetový e-shop www.asos.com nabízí mnoho krásných kousků. Stačí do kolonky vyhledávače napsat požadovanou obuv nebo vybrat z nabídky a můžete začít nakupovat. Jarní i podzimní počasí bývá často deštivé, a proto je ideálním materiálem kůže. Ta působí elegantně, nepromokne a hodí se ke všemu.

Jarní obuv lze vybírat na základě mnoha typů. Jste-li fanynkou podpatků, pak jim určitě dejte šanci. Výšku a šířku podpatku zvolte dle vašich možností a obliby. Obecně platí pravidlo, že čím širší podpatek, tím jsou boty pohodlnější a lépe se vám v nich bude chodit.

Barvu obuvi doporučujeme černou či hnědou. Jsou to základní barvy, které se hodí k různému oblečení. Máte-li užší nohu, pak lze volit obuv na šněrování, kdy si lze botu stáhnout dle potřeby a nebudete se tak s každým krokem strachovat, kdy botu ztratíte.

černá obov, asos.com

černá obov, asos.com

černé boty, asos.com

černé boty, asos.com

hnědá obov, asos.com

hnědá obov, asos.com

šněrovací obuv, asos.com

šněrovací obuv, asos.com

zdroj: http://www.asos.com
foto:asos.com

Boty a obuv