1/11
Boty do města: které jsou ty pravé?

Boty do města: které jsou ty pravé?

1. listopadu 2013 v 00.00 , Boty a výrobci

Sponzorované odkazy

Alespoň jedny to musí být! Pohodlné boty, pro každou příležitost, do kterých bez starostí vklouzneme a víme, že v nich můžeme strávit celý den. Přesně takové bývají naše požadavky při výběru obuvi na volnočasové nošení. Boty do města by měly odrážet zejména svou funkčnost, ale upřímně řečeno, kdo z nás by nechtěl moderní obuv odrážející aktuální módní trendy? Je možné sehnat boty na volný čas, které jsou komfortní?

Kozačky do města, autor: hm.com

Kozačky do města, autor: hm.com

Design versus kvalita

Nebudeme si nalhávat, že všechny cenově dražší boty jsou nesmírně kvalitní. Při výběru bychom se měli zaměřit na výběr obuvi, která není pouze módní, nebo spíše vysoce módní. Tento typ je navrhován pouze s ohledem na trendy a na pohodlí nohy příliš nemyslí. A tak se muži dobrovolně trápí v příliš úzkých špičkách bot a ženy zdolávají kostky měst na nesnesitelně vysokých podpatcích. Zkuste zvolit alespoň kompromis. Zárukou kvality je především celokožená obuv s vyšší podrážkou.

]Pánské desert boots, autor: zara.com

Pánské desert boots, autor: zara.com

Stylové polobotky, autor: zara.com

Stylové polobotky, autor: zara.com

Není asi nutné zmiňovat, že na celý den strávený v botách na vysokém podpatku není naše páteř ani noha stavěná. Během dne bychom naopak měli vystřídat více typů obuvi, a pokud je to jen trošku možné, nemít nohu uzavřenou v botě během celého dne.

Dámské kotníčkové boty, autor: hm.com

Dámské kotníčkové boty, autor: hm.com

Boty pro každý den – Geox

Designově zdařené boty a zároveň navrhované s velkým důrazem na kvalitu nabízí (mimo jiné) značka Geox. Na speciálně vytvářenou obuv má dokonce patent. Tyto boty jsou šité z vysoce kvalitních materiálů, tvar je přizpůsoben maximálnímu pohodlí nohou a technologie několika membrán zaručuje nepropustnost vlhkosti do boty a zároveň ji odvádí ven.

Boty Geox, autor: geox.it

Boty Geox, autor: geox.it

Pánské i dámské boty přizpůsobme dané sezóně. Bez ohledu na módní trendy, není nejlepší nápad pařit nohu během letního dne v kozačkách a naopak lehkomyslně během chladných dnů mrznout v polobotkách. Do deště si vyšlápněte v kozačkách, na delší pochůzku vybírejte z designových tenisek a na kratší běžné nošení klidně zvolte botu s vyšší platformou.

Pánské tenisky, autor: zara.com

Pánské tenisky, autor: zara.com

Úvodní obrázek: Zara.com

Boty a obuv