7/10
Vysoké kozačky aneb zima se blíží

Vysoké kozačky aneb zima se blíží

7. října 2013 v 00.00 , Kozačky

Sponzorované odkazy

Každá z vás již zajisté zjistila, že rána jsou velmi chladná. To vyžaduje teplé oblečení, šátky a případně i rukavice. Ovšem velmi důležitá je také obuv. Ta by měla být pohodlná a hřát. Baleríny a tenisky odložte hluboko do botníku a pořiďte si vysoké kozačky. Kozačky na ženách pánové milují, připadají jim totiž sexy, zejména na vysokých podpatcích. Internetové stránky www.bonprix.cz nabízí několik typů dámských vysokých kozaček. Každá si jistě vybere ty pravé.

Pod pojmem kozačky si asi většina z vás představí kožené kozačky na vysokém podpatku. Ovšem na výběr je z mnoha a mnoha druhů i bez podpatků. Pokud jim tedy neholdujete, pořiďte si kozačky s nízkou podrážkou. Ta by neměla být zcela hladká, aby vám při chůzi a samozřejmě i na ledu neklouzala. Máte-li ovšem podpatky ráda, i když ne příliš vysoké, pořiďte si obuv buď na klínku nebo na 5 cm podpatku, na kterém jistě zvládne chodit každá.

Většina kozaček se zapíná na zip, ale lze zakoupit i kozačky se zavazováním. Zdobení bývá zpravidla v podobě kombinací barev, spon či nýtů.

zdroj:http://www.bonprix.cz
foto:bonprix

Boty a obuv