26/1
Boty na ples 2012: Vykročte si stylově!

Boty na ples 2012: Vykročte si stylově!

26. ledna 2012 v 00.00 , Baleríny , Plesové boty

Sponzorované odkazy

Plesová sezóna je neodmyslitelnou součástí zimního období a rok 2012 už je v plném proudu. Proto je důležité vybavit svůj botník vychytanými boty na ples, ve kterých se nejen budete cítit pohodlně, ale také elegantně, luxusně a sexy. Navíc elegantní boty na podpatku využijete nejen pro plesovou sezónu, ale také pro jiné společenské příležitosti během roku. Proto neváhejte a vyrazte si pro nové podklady do vašeho botníku!

Boty na ples 2012 jsou nepochybně určeny také pro vás. Ale jaké společenské boty jsou ty pravé? Co takhle si vyrazit v botách s otevřenou špičkou? Před plesem si skočte na kvalitní pedikůru a ukažte všem vaše krásná chodidla.

Pokud máte raději uzavřenou špičku, obujte se do elegantních lodiček. V nich budete sexy, dominantní a zároveň velmi elegantní. Ukažte svoje ladné nohy v luxusní lodičkách a poutejte pozornost všech mužů v místnosti.

Nemáte ráda podpatky? Bojíte se v nich chodit? Nezoufejte a obujte se do šmrncovních balerínek – plesová obuv pro pocit pohodlí a útulnosti. Boty na ples 2012 rozhodně nejsou oblastí, v níž by se nedalo vybírat.

Zdroj: Thinkstock, www.jadi.cz, www.in-obleceni.czwww.tamsinlondon.cz

Boty a obuv