10/11
Dětské gumáky a sněhule: Jen ať klidně dovádějí ve sněhu i v dešti!

Dětské gumáky a sněhule: Jen ať klidně dovádějí ve sněhu i v dešti!

10. listopadu 2011 v 00.00, Zimní boty

Sponzorované odkazy

Podzimní plískanice a zimní vánice jsou pro děti často spíš veselou nadílkou. Cachtat se v kalužích a válet se ve sněhu, to je přece legrace. Menší zábava je to pro rodiče, kteří pak musí být s nachlazenými potomky doma, promočené dětské boty jsou navíc někdy skoro na vyhození.

Malé nezbedy sice nelze mít pod dozorem pořád, ale můžete je na ven vybavit botkami Lemigo, které v sobě zahrnují výhody gumáků a sněhulí. Stejně jako gumáky a sněhule jsou totiž nepromokavé a zároveň odolné proti chladu. Skvěle se proto hodí jak do podzimního deštivého počasí, tak do zimních mrazivých dnů, a to až do –30 °C.

Lehký materiál odolný proti odření zaručuje pohodlí a komfort při každodenním používání. Gumáky ve veselých barvách pro kluky i pro holčičky navíc stojí jenom 249 Kč.

Dětské gumáky a sněhule: Jen ať klidně dovádějí ve sněhu i v dešti! (http://www.botyaobuv.cz)Dětské gumáky a sněhule: Jen ať klidně dovádějí ve sněhu i v dešti! (http://www.botyaobuv.cz)Dětské gumáky a sněhule: Jen ať klidně dovádějí ve sněhu i v dešti! (http://www.botyaobuv.cz)

Boty a obuv