18/3
Boty CCC – každému dostupná obuv

Boty CCC – každému dostupná obuv

18. března 2009 v 00.00 , Boty a výrobci

Sponzorované odkazy

Obuv pro celou rodinu

Boty CCC jsou obuví pro celou rodinu. Široký výběr kvalitních bot uspokojí každého. Maminky i tatínky, děti, mladé slečny i pány kluky a rovněž seniorskou generaci. Nabízí dvě základní řady obuvi pro jarní/letní sezonu a rovněž i pro zimní a podzimní měsíce.

Skvělá cena i kvalita

Optimální poměr ceny a kvality je zaručen. CCC je několikaletým odborníkem na výrobu obuvi. Nabízí poutavý design, výběr z mnoha barev i ostatních doplňků. CCC je výhradním distributorem několika značek: Lasocki, Clara Baron, Olivia Calderon, Ottimo a další. Velmi oblíbená je zejména v Polsku. Zákazníci oceňují praktické boty CCC a jejich každoroční nové kolekce pro každou sezonu.

Boty pro jarní sezonu

Mezi hlavní požadavky značky CCC, které klade na náročnou výrobu, je důraz na styl, nejnovější módní trendy a výjimečnost obuvi. Důležité je cítit se pohodlně i trendy v botách, které nepostrádají šmrnc. Boty CCC nabízí i prověřenou klasiku pro konzervativní zákazníky. Koupí obuvi CCC určitě neprohloupíte. Díky příznivé ceně si dokonce můžete dopřát několikeré pěkné páry pro jarní sezonu.

Zajímá Vás kde najít prodejnu CCC ve Vašem okolí? Zkuste wjww.mapaobcho­du.cz.

Boty a obuv