1/11
CCC Boty – vánoční dárky pro každého člena domácnosti

CCC Boty – vánoční dárky pro každého člena domácnosti

1. listopadu 2010 v 00.00 , Boty a výrobci , Kozačky , Zimní boty

Sponzorované odkazy

Rozhodli jste se, že letos nenecháte nákup dárků na poslední chvíli a nakoupíte je dříve, než se obchody zaplní a regály vyprázdní. Jenomže Vám chybí to základní – nápad, co vlastně komu dát? Pak vězte, že existuje jednoduché řešení – v prodejnách obuvi CCC můžete nakoupit pod jednou střechou dárky pro celou rodinu, které budou minimálně slušným vánočním základem. Zimní boty pro děti, pánské boty pro lenivé manžely a přítele, komfortní bačkory, které nikdy nezklamou dědečky a babičky a samozřejmě velkou přehlídku dámských bot najdete už v 45 prodejnách CCC Boty. A nakonec si při vybírání třeba koupíte i nějaký ten dáreček pro sebe.

Pro matky, dcery, sestry, manželky… zkrátka pro ženy

Najde se jen málo žen, které nemají rády boty. Některé z nich je dokonce milují více než oblečení a každý nový přírůstek si užívají. Nízké, vysoké, s podpatkem, platformou, bez, kozačky, zkrátka od každého typu nějaké, to je sen mnoha žen a zároveň nabídka obchodů CCC. Stěžuje-li si tedy vaše sestra, že je jí v zimě pořád zima na nohy, pak bude nadšená, když jí koupíte kozačky, dcera pak určitě ocení trendy kotníčkové boty na platformě nebo podpatku. Stačí jen zapřemýšlet, jaký druh boty v botníku obdarovávané osoby chybí a pak už jen vybrat. V CCC Boty najdete všechny typy dámských zimních bot pěkně na jednom místě.

Pro syny, dcery, vnoučata, synovce, neteře…jednoduše pro děti

K Vánocům se dětem dávají dva typy dárků – ty, které potřebují a ty, které chtějí. Ideální je pak oba dva typy šťastně skloubit. Děti potřebují každou sezónu o několik čísel větší boty, takže dárek v podobě nového, většího páru určitě nepřijde nazmar. A když pro vaši princeznu vyberete nějaké opravdu holčičí, jako třeba ty na obrázku, pak z nich bude mít určitě i velkou radost.

Pro otce, syny, bratry, manžely… prostě pro muže

Je Váš partner ten typický muž, který nosí celoročně jedny boty, dokud se úplně nerozpadnou a tvrdí Vám, „že jsou ještě dobrý“? Je to ten typ, kterého musíte do zkoušení bot nutit heverem? Pak je ideální doba rozšířit a obnovit mu jeho botník bez jeho účasti. Jako vánoční dárek mu tak dáte nejen pár kvalitních bot, ale také pocit vděku, že jste mu ušetřila nakupovací a zkoušecí trápení.

Pro dědečky a babičky

Zní vám bačkory jako velké vánoční klišé? Pak se podívejte, jak vypadají ty, které jste svým prarodičům nebo rodičům věnovali před pár lety. Už jsou roztrhané, podrážka je sešlapaná a švy povolují. To znamená, že je nosí. A často! Zamyslete se, zda není čas na výměnu za novější model, možná se dárek nebude jevit jako ohromně originální, ale zato budete mít jistotu, že je obdarovaní využijí a budou se jim hodit.

zdroj: http://www.ccc.eu/

Boty a obuv