8/8
CCC Boty pro podzim/zima 2011: Ladné tvary v decentních tónech

CCC Boty pro podzim/zima 2011: Ladné tvary v decentních tónech

8. srpna 2011 v 00.00, Boty a výrobci, Vysoké podpatky

Sponzorované odkazy

Buďte za dámu! Trendy pro nadcházející sezonu jsou velice ženské. S blížícím se příchodem melancholicky zatažených nebes, delších nocí a plesové sezony temní i barvy bot. „V kurzu zůstává věčná černá, ale chybu neuděláte ani s antracitovými, petrolejově modrými, vínovými nebo kaštanovými tóny. Podzimní splíny prosvětlí odstíny nevinnosti a křehkosti jako jemně béžová, holubiččí šedá nebo nádech šampaňského. Nostalgickou náladu navodí aktuální módní kombinace těchto světlých, ale nikoli bílých tónů s černou barvou,“ líčí Roman Puchala, zástupce společnosti CCC Boty.

CCC Boty pro podzim/zima 2011: Ladné tvary v decentních tónech (http://www.botyaobuv.cz)

Trendy: podpatky a semiš

Po období placatých balerínek můžete opět získat elegantnější sklon – podpatek je nezbytný! Nemusíte samozřejmě v sychravém počasí pobíhat na jehlách, ale dopřejte si alespoň malé povýšení. „Rozverné motivy jako mašle, hravé aplikace nebo květinám podobné aplikace si stále můžete dovolit, ale skutečným hitem letošního podzimu budou několikanásobné přezky a tkaničky,“ prozrazuje Roman Puchala. Ty mohou být nahrazeny také hravějšími stuhami z nejrůznějších tkanin. Něžně „svázaná“ nožka je zkrátka tím nejsilnějším magnetem přitahujícím všechny pánské pohledy.

V letošním roce slaví velký návrat také semiš. Je to materiál přímo lákající k pohlazení a asociující měkkost i vřelost, takže není divu, že je podzim ideálním obdobím, kdy byste měla nosit semišové kotníčkové botky nebo kozačky. Zástupce společnosti CCC Boty k tomu dodává: „Letí zejména propojení semiše s hladkou kůží nebo vytváření reliéfních struktur, které obuv i celý outfit kreativně oživí. Mezi trendy ale nechybí ani prošívání nebo perforace.“

CCC Boty pro podzim/zima 2011: Ladné tvary v decentních tónech (http://www.botyaobuv.cz)CCC Boty pro podzim/zima 2011: Ladné tvary v decentních tónech (http://www.botyaobuv.cz)CCC Boty pro podzim/zima 2011: Ladné tvary v decentních tónech (http://www.botyaobuv.cz)

Seznam prodejen obuvi CCC ve Vašem okolí najdete na http://www.mapaobchodu.cz/pobocky/ccc/.

Boty a obuv