9/4
Christian Louboutin: Dlaší žhavé novinky

Christian Louboutin: Dlaší žhavé novinky

9. dubna 2010 v 00.00 , Christian Louboutin , Vysoké podpatky

Sponzorované odkazy

Christian Louboutin je opravdovou stálící módního nebe. Jeho boty s charakteristickou červenou podrážkou jsou zárukou nesmírné kvality, stylu a luxusu. Boty Christian Louboutin jsou jako šperky, které nikdy nevyjdou z módy. Každý pár bot Christian Louboutin je opravdový unikát, pyšnící se nepřekonatelným designem. Tohoto faktu jsou si vědomy i ty největší celebrity dneška, boty Christian Louboutin tak pravidelně nosí například Madonna a Jessica Alba.

Nejen boty, ale i doplňky Christian Louboutin jsou tak snem každého módního „nadšence“. Originální kousky této značky totiž svému majiteli propůjčuje jedinečný šarm i styl. S Christian Louboutin budete letos zaručeně in!

Jaký je letos Christian Louboutin?

Na letošní sezonu jaro/léto přichystal Christian Louboutin opravdu překrásné modely bot, které mnohonásobně převyšují veškerou konkurenci. Důkazem jsou například saténové střevíčky Christian Louboutin Onemore, které vás uchvátí svou naivně romantickou podobou. Jejich až výstřední růžová barva je totiž velmi ženská. Konkrétně tento model je dostupný za 795 dolarů.

Dalším velmi ženským modelem jsou poté sandálky krémové barvy Christian Louboutin Margi Diams Strass s krásnou štrasovou aplikací ve tvaru motýla a velice svůdným páskem okolo kotníku za 1995 dolarů. Posledním párem, který vám dnes představíme, jsou boty Christian Louboutin Poseidon za 1195 dolarů svůdně odhalující palec. Struktura bot Poseidon nápadně připomíná hadí kůži, ale nebojte se, nejedná se o ni. Boty Poseidon jsou vyrobeny z té nejjemnější kůže.

Boty Christian Louboutin jsou určeny každé ženě zajímající se o módu, mající vytříbený vkus a styl. Nezapomeňte si tedy pořídit jeden z luxusních párů bot Christian Louboutin a vystupte z davu! Toto léto okouzlíte nejen svou ladnou chůzí, ale i párem stylových botChristian Louboutin. Splňte si svůj sen a pořiďte si na letošní sezonu minimálně jeden pár bot na extra vysokém podpatku Christian Louboutin.

Christian Louboutin: Dlaší žhavé novinky (http://www.botyaobuv.cz)
Christian Louboutin: Dlaší žhavé novinky (http://www.botyaobuv.cz)
Christian Louboutin: Dlaší žhavé novinky (http://www.botyaobuv.cz)

zdroj: www.exoticexcess.com

Boty a obuv