26/7
Christian Louboutin: Luxusní plastové střevíčky

Christian Louboutin: Luxusní plastové střevíčky

26. července 2010 v 00.00, Christian Louboutin

Sponzorované odkazy

I dnes pro vás máme pravidelnou dávku novinek ze „stáje“ Christian Louboutin. V tomto článku vás seznámíme hned se dvěma žhavými modely- Christian Louboutin J- Lissimo a Christian Louboutin Ziparent T-Strap Double-Platform PVC Sandals!

Stručně o botách Louboutin

Christian Louboutin je nesmrtelnou stálící módního nebe. Jeho boty s charakteristickou červenou podrážkou jsou zárukou nesmírné kvality, stylu a luxusu. Boty Christian Louboutin jsou jako šperky, které nikdy nevyjdou z módy. Každý pár bot Christian Louboutin je opravdový unikát, pyšnící se nepřekonatelným designem. Tohoto faktu jsou si vědomy i ty největší celebrity dneška, boty Christian Louboutin tak pravidelně nosí například Madonna a Jessica Alba. Nejen boty, ale i doplňky Christian Louboutin jsou tak snem každého módního „nadšence“. Originální kousky této značky totiž svému majiteli propůjčuje jedinečný šarm i styl. S Christian Louboutin budete letos zaručeně in!

Žhavé novinky

Podívejme se nyní na již zmíněné novinky. Prvním dnes představeným párem bot jsou Christian Louboutin J- Lissimo, které září doslova jako zlato! Boty Christian Louboutin J- Lissimo jsou unikátním šperkem pro vaše chodidla- vnější plastová kostra boty, svůdně obepínající i vaše kotníčky, je totiž osázená pravými zlatými cvočky! To činí z bot Christian Louboutin J- Lissimo luxusní záležitost pro luxusní dámy!

Druhým dnes představeným modelem jsou poté napůl avantgardní a napůl klasické boty Christian Louboutin Ziparent T-Strap Double-Platform PVC Sandals! Stejně jako Christian Louboutin J- Lissimo mají i ony vnější kostru boty tvořenou plastem. Ale zatímco předchozí model byl osázen zlatem, Christian Louboutin Ziparent T-Strap Double-Platform PVC Sandals jsou zdobeny kovovým zipem a roztomilým páskovým zapínáním. Christian Louboutin Ziparent T-Strap Double-Platform PVC Sandals jsou jako stvořené na letní party- užijte si je!

Pokochejte se i vy žhavými novinkami Christian Louboutin, inspirujte se luxusními střevíčky!

Christian Louboutin: Luxusní plastové střevíčky (http://www.botyaobuv.cz)
Christian Louboutin: Luxusní plastové střevíčky (http://www.botyaobuv.cz)

Christian Louboutin: Luxusní plastové střevíčky (http://www.botyaobuv.cz) Zdroj: www.exoticexcess.com

Boty a obuv