3/1
Christian Louboutin: Nové sexy zázraky!

Christian Louboutin: Nové sexy zázraky!

3. ledna 2011 v 00.00 , Christian Louboutin

Sponzorované odkazy

Potrpíte si na boty s hříšně vysokým podpatkem a otevřenou špičkou? V tom případě zpozorněte! Dnes vám totiž ukážeme hned 2 ukázkové modely sexy síťovaných botiček z dílny obuvního guru Christiana Louboutina. Připravte své oči (i nožky) na krásu, seznamte se s Christian Louboutin Brandaplato Fishnet Bootie a Christian Louboutin Attention Button-Front Fishnet Boot! Každý muž „se chytí“ do vašich sítí!

Legenda Christian Louboutin

Ale dříve než si zmíněné „krásky“ na vysokém podpatku prohlídneme detailněji, povězme si něco více o značce Christian Louboutin. Christian Louboutin je nesmrtelnou stálící módního nebe. Jeho boty s charakteristickou červenou podrážkou jsou zárukou nesmírné kvality, stylu a luxusu. Boty Christian Louboutin jsou jako šperky, které nikdy nevyjdou z módy. Každý pár bot Christian Louboutin je opravdový unikát, pyšnící se nepřekonatelným designem. Tohoto faktu jsou si vědomy i ty největší celebrity dneška, boty Christian Louboutin tak pravidelně nosí například Madonna a Jessica Alba. Nejen boty, ale i doplňky Christian Louboutin jsou tak snem každého módního „nadšence“. Originální kousky této značky totiž svému majiteli propůjčuje jedinečný šarm i styl. S Christian Louboutin budete letos (a zaručeně i za několik let) zcela in!

Síťované novinky

Dnes představené modely bot Christian Louboutin spojuje jeden velmi sexy prvek- síťovina odhalující ženskou kůži! Díky síťovině budete nepřehlédnutelná- nejen, že je sexy, ale dodá vám též takřka rockový styl!

Ale podívejme se nyní na dnešní modely konkrétněji. Zatímco Christian Louboutin Brandaplato Fishnet Bootie balancují díky svému tvaru a romantickému ornamentálnímu lemování zatím pouze na hraně rock n´rollu,Christian Louboutin Attention Button-Front Fishnet Boot jsou botami pro opravdovou princeznu ro©ku. Christian Louboutin Attention Button-Front Fishnet Boot jsou nepřehlédnutelné, rafinované a hlavně sexy!

Oslňte stylově a chyťte do svých sítí každého s botami Christian Louboutin Brandaplato Fishnet Bootie a Christian Louboutin Attention Button-Front Fishnet Boot!

Zdroj: www.exoticexcess.com

Boty a obuv