7/2
Ciťte se výjimečně s botami Mustang

Ciťte se výjimečně s botami Mustang

7. února 2024 v 00.00 , Boty a výrobci

Dámy, potrpíte si při výběru svých bot na kvalitní propracovaný a stylový design? Výborně, v tom případě pro vás máme ideální řešení! Vsaďte na dámské boty Mustang, jejichž bohatý výběr najdete na internetovém e-shopu Robelshoes.cz.

Také už netrpělivě vyhlížíte jaro? Připravte se na nadcházející jarní období s dostatečným předstihem a první jarní dny si užijte v pohodovém duchu s vašimi novými Mustang botami.

Kvalita s dlouholetou historií

Není žádným tajemstvím, že čím delší působnost značka na trhu má, tím důvěryhodnější je pro své spotřebitele. Totéž platí i u značky Mustang – zákazníci jí totiž důvěřují téměř sto let!

Vše začalo v roce 1932 v Německu, kdy Němka Luise Hermann založila první továrnu na oblečení. Důvodem, proč se Luise rozhodla továrnu založit, bylo, aby podpořila svého manžela v podnikání.

Lahev pálenky za kalhoty?

Určitě si dovedete představit, jakou náročnost v podnikání s sebou přinášelo poválečné období, kdy nebylo vůbec jednoduché obstát na trhu. Výrobci tedy museli přijít s něčím originálním, a svá místa si tak vybojovat.

Jelikož každá značka má svůj příběh, tak ani u Mustangu tomu nebylo jinak. Zeť Luise Hermannové, Albert, tehdy navštěvoval frankfurtské bary, kam chodívali i američtí vojáci. A právě zde došlo ke kuriozní výměně, kdy Albert s vojáky směnil šest lahví pálenky za šestery vojenské kalhoty. Právě toto znamenalo pro značku Mustang zlomový okamžik a v roce 1958 si nechala značka udělat patent.

Mustang boty – kvalita a smysl pro detail v jednom

Začalo to džíny, ale ani v nejmenším to u nich neskončilo! Značka Mustang se okamžitě setkala s enormní poptávkou, a výrobci tak obohatili své produkty o další módní prvky jako je oblečení, doplňky či obuv.

Kotníkové boty, sandále, pantofle, tenisky – zkrátka vše, na co si jen vzpomenete, najdete na Robelshoes.cz. Udělejte radost sobě nebo vašim blízkým a pořiďte si kvalitní obuv s dlouholetou tradicí za příznivé ceny. Pokud u své obuvi hledáte něco výjimečného se smyslem pro detail, Mustang boty jsou pro vás to pravé!

Autorka: Kristýna Vitoušová

Zdroje:

https://www.mustangjeans.cz/…sti-mustangu

https://www.jeans.cz/mustang/

https://www.robelshoes.cz/…oty-mustang/

Boty a obuv