13/10
Kolekce Converse X paria/Farzaneh je silně futuristická

Kolekce Converse X paria/Farzaneh je silně futuristická

13. října 2021 v 00.00 , Boty a výrobci , Boty Converse

Sponzorované odkazy

Klasický styl sporty botek značky Converse, se potkává s velkou dávkou moderní funkčností v nové kolaboraci Converse a londýnské designérky Paria Farzaneh. Tato v pořadí druhá spolupráce znovu vzdává hold estetice 90. let a íránské kultuře.

Od půle září 2021 je již v prodeji nová kolekce Converse x paria/Farzaneh SS21, která navazuje na loňskou úspěšnou spolupráci s designérkou působící v Londýně. Designérka Farzaneh čerpá ze svého rodinného dědictví a kombinuje orientální motivy s vysoce funkčními prvky.

V této kolekci si Farzaneh velmi zajímavě vyhrála s linií modelu Pro Leather X2 a povznesla ho na výraznou a smělou záležitost, která překvapuje svojí futuričností. Součástí kolekce jsou nejen boty, ale také mikiny a trička.

Kdo je Paria Farzaneh?

Paria Farzaneh je jednou designérka současnosti, která se nebojí navrhovat i pánské kolekce. Ráda si hraje s perskými symboly, které přenáší na textilie. V kolekci oděvů a obuvi přidala kouskům originální detaily.

Ultramoderní a velmi futuristicky pojaté sportovní boty ve fialovo bílém a modročerném provedení v kotníkové verzi a zapínáním na zip ve svršku botky, jsou doplněny originálním „ponožkovým prvkem“.

Botky i oblečení z kolekce najdete v obchodech Queens.cz a Footshop.cz. Více o aktuálních kolekcích Converse na URL adrese http://www.conversecz.com.

Zdroj foto: Converse

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv