15/9
Barefoot conversky? I to je dnes možné!

Barefoot conversky? I to je dnes možné!

15. září 2021 v 00.00 , Boty a výrobci

Sponzorované odkazy

První vůbec první u nás jsou od značky Bohempia, která se toho vůbec nebojí. Podobu legendárních kotníkových šněrovacích tenisek nyní už můžete pořídit i v barefoot provedení.

Značka Bohempia aktuálně na trh s obuví přináší celosvětově jedinečný produkt – první barefootové conversky, známé také jako „chucky“ nebo „Chuck Taylory“. V nich máte zachován městský styl a zároveň budou mít vaše nohy dostatek prostoru na prsty. A to právě díky barefoot provedení.

Jsou přírodní, eko a vege

Tenisky, jak už je u značky Bohempia zvykem, jsou vyrobené z přírodního konopného plátna s kaučukovou podrážkou. Výroba probíhá jako vždy ekologicky a eticky, s veganským certifikátem Peta a vysokým podílem ruční práce v EU.

Jsou praktické do posledního detailu

Bohempia conversky vymazlila tak, že jsou prostě jedinečné. Díky konopí oplývají tyto sporty botky skvělými funkčními vlastnostmi – jsou vysoce savé, termoregulující a antibakteriální. Co více po teniskách chtít?

Kde jsou k mání?

Barefootové conversky jsou nyní k dostání jako unisex (pro muže i pro ženy), rovnou ve třech barevných provedeních – černá, grey-white (šedo bílé) a bordo-white (tmavě červeno bílé).

A kde je seženete? Zakoupíte je v e-shopu www.bohempia.com nebo v kamenném obchodě značky v pražském Karlíně.

Zdroj foto: Bohempia

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv