9/3
Christian Louboutin: Žhavé novinky této sezony

Christian Louboutin: Žhavé novinky této sezony

9. března 2010 v 00.00, Christian Louboutin

Sponzorované odkazy

Christian Louboutin je opravdovou stálící módního nebe. Jeho boty s charakteristickou červenou podrážkou jsou zárukou nesmírné kvality, stylu a luxusu. Boty Christian Louboutin jsou jako šperky, které nikdy nevyjdou z módy. Každý pár bot Christian Louboutin je opravdový unikát, pyšnící se nepřekonatelným designem. Tohoto faktu jsou si vědomy i ty největší celebrity dneška, boty Christian Louboutin tak pravidelně nosí například Madonna a Jessica Alba.

Nejen boty, ale i doplňky Christian Louboutin jsou tak snem každého módního „nadšence“. Originální kousky této značky totiž svému majiteli propůjčuje jedinečný šarm i styl. S Christian Louboutin letos budete in!

Na letošní sezonu jaro/léto přichystal Christian Louboutin opravdu překrásné modely bot, které mnohonásobně převyšují veškerou konkurenci. Důkazem jsou například graffiti inspirované boty Christian Louboutin svůdně odhalující ženský paleček. Tyto vysoce originální boty, u kterých samozřejmě nechybí charakteristická červená barva podrážky, jsou tvořeny změtí „písmen“ kontrastujících s prvotřídní italskou kůží černé barvy. Tyto Peep-Toe Pumps Christian Louboutin jsou právě v prodeji za necelých 1400 amerických dolarů. Nadchněte svou ladnou chůzí!

Dozajista zaujmete i s dalším modelem Christian Louboutin Striped Damask Pump, v prodeji za necelých 900 dolarů. Tyto boty s výraznou proužkovou aplikací hýřící barvami rudé, žluté, zelené a růžové jsou jako stvořené pro teplé letní dny i večery.

Boty Christian Louboutin jsou určeny každé ženě zajímající se o módu, mající vytříbený vkus a styl. Nezapomeňte si tedy pořídit jeden z luxusních párů bot Christian Louboutin a vystupte z davu! Toto léto okouzlíte nejen svou ladnou chůzí, ale i párem stylových bot Christian Louboutin. Splňte si svůj sen a pořiďte si na letošní sezonu minimálně jeden pár bot na extra vysokém podpatku Christian Louboutin.

Christian Louboutin: Žhavé novinky této sezony (http://www.botyaobuv.cz)
Christian Louboutin: Žhavé novinky této sezony (http://www.botyaobuv.cz)
Christian Louboutin: Žhavé novinky této sezony (http://www.botyaobuv.cz)

zdroj: www.exoticexcess.com

Boty a obuv