22/3
Přivítejte jaro v barvách: s Converskami!

Přivítejte jaro v barvách: s Converskami!

22. března 2021 v 00.00 , Boty Converse , Sportovní boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

Jaro je tady a s ním i barvy a barvičky. Fádnost zimy převálcuje barvami i značky Converse se svými sporty botkami laděnými jarně.

Jarní nálož Converse pojímá barevné novinky ideální pro osvěžení vašeho botníku. K mání jsou nestárnoucí modely Chuck 70, Chuck Trial Hi, Taylor All Star.

Converse Chuck 70 Trial Hi

Converse Chuck 70 Trial Hi

Kotníkové konversky s pojmenováním Chuck 70 Trial Hi jsou tenisky vyvedené v hnědé s fialovými a modrými prvky lemovanými černou barvou. Namísto dírek mají tenisky na provlečení tkaniček tunýlky z pruhů. Podrážka je bílo modrá. Cool kotníkáče vyjdou na 3 099 Kč.

Converse Chuck 70 Hi

Converse Chuck 70 Hi

Kotníkové tenisky od značky Converse s pojmenováním Chuck 70 Hi v červeném provedení s decentními motivy srdce a bílou podrážkou, budou do jara jako dělané. Klasické dírky na ploché tkaničky a gumová podrážka vystihuje ikonický model Chuck 70 s příznakem Hi. Cena činí 2 499 Kč.

Converse Chuck Taylor All Star Crater Knit Hi

Converse Chuck Taylor All Star Crater Knit Hi

Kotníkové tenisky od značky Converse s pojmenováním Chuck Taylor All Star Crater Knit Hi v bílém provedení s béžovou „stříkanou“ podrážkou, mají šněrování na tkaničky, gumovou podešev, poutko na patě a logo na boku a na patě. Vyjdou na 3 099 Kč.

Converse Chuck 70 Hi

Converse Chuck 70 Hi

Kotníkové tenisky od značky Converse s pojmenováním Chuck 70 Hi v bílém provedení s barevnými motivy a červenou podrážkou. Barevné prvky mají apartní patchworkové zpracování v béžovém základu a kotníkáče mají černé tkaničky. Vyjdou vás na 3 299 Kč.

Boty a obuv