12/3
Boty pro jaro 2015

Boty pro jaro 2015

12. března 2015 v 21.00, Letní boty, Sandály, Sportovní boty, Tenisky, Vysoké podpatky

Sponzorované odkazy

Jaro se konečně blíží. Bude tedy nutné doplnit šatník o nějaké pěkné jarní kousky. Ale nejen šatník. Také váš botník si zaslouží několik párů nových bot. Jaké jsou ty pravé pro jaro 2015? Zde se dozvíte, jaké jsou trendy a s kterým typem nebo barvou obuvi uděláte parádu.

Barvy a vzory

V módě budou trendy metalické odlesky a to platí i o obuvi. Zlatá, stříbrná či měděná je přesně to, co by nemělo chybět ve vašem botníku. Pokud je to pro vás příliš velká divočina, zvolte klidně starou známou černobílou, která se letos hodně prosazuje. Jestliže máte ráda zemité tóny, máte štěstí. I takové barvy jako je béžová, velbloudí nebo khaki jsou letos v kurzu.

metalické odlesky jsou v kurzu i u obuvi; zdroj: casnaboty.cz

metalické odlesky jsou v kurzu i u obuvi; zdroj: casnaboty.cz

Doposud jste si nevybraly? Možná patří mezi vaše oblíbené barvy červená a modrá. Potom si kupte boty, která mají barvu námořnická modř nebo nebesky modrou. Takové boty, stejně jako červené, určitě každého zaujmou na první pohled.

V tomto roce si také můžete dovolit zvířecí vzory (hada, krokodýla, leoparda, tygra atd.). Novinkou jsou také boty zdobené ptačími pírky. Nic nezkazíte ani nýtky, sponami, zipy, mašlemi nebo orientálními ornamenty.

mohutné podpatky jsou také in; zdroj: casnaboty.cz

mohutné podpatky jsou také in; zdroj: casnaboty.cz

Jaký design letos poletí?

Na své si přijdou křehké květinky i sportovkyně. Pro ženské typy jsou tu páskové jehly, které jsou tvořeny jen opravdu jemnými pásečky, které se mohou vyšplhat klidně až ke kolenům. Sáhnout můžete i po střevíčkách ve stylu lodiček. Můžou být s otevřenou špičkou nebo patou. Pokud jsou pro vás jehly nepohodlné, pořiďte si klidně obuv s platformou, ta bude pro letošní jaro také dobrá volba, a to masivní, vysoká i rovná. Toto jaro se také znovu přihlásí ostré špičky. Jsou elegantní a zeštíhlují chodidlo. Hodí se pro volný čas i do práce.

Letos jsou v módě i boty, které jsou inspirovány pánským stylem nebo sportem. Vybírejte z mokasín, polobotek, lakýrek, botasek nebo tenisek. Tyto pánské nebo sportovní boty klidně obujte i k sukním nebo šatům.

dámské mokasíny se zvířecím vzorem; zdroj: casnaboty.cz

dámské mokasíny se zvířecím vzorem; zdroj: casnaboty.cz

Do popředí se také dostává materiál, ze kterého jsou vyrobené podpatky. Vedou dřevěné, z průhledného plastu nebo korkové.

Úvodní obrázek: casnaboty.cz

Boty a obuv