27/12
Converse x Golf Wang: Džínovina a barvy duhy podle Tylera

Converse x Golf Wang: Džínovina a barvy duhy podle Tylera

27. prosince 2020 v 00.00 , Boty Converse , Sportovní boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

Americký raper Tyler, the Creator přináší opět nové designové zpracování klasického modelu Chuck 70. Tyler vyměnil plátěný svršek za vyšisovanou džínovinu s puntíky v barvách duhy.

Hravý design pochází z první přehlídky Golf Wang, která proběhla v roce 2016.

Return z minulosti do současnosti

Na limitované kolekci se funky vzor z archivů vrátil do dnešní doby a ukazuje, že street style, komfort a odolnost se dají skvěle a hravě propojit. Denim prostě frčí v jakékoli době napříč všemi generacemi. Ani tenisky, potažmo kotníkáče nejsou výjimkou. Ty značky Converse mají své dávné kouzlo stále.

Pohodový krok

Limitka Converse x Golf Wan je speciální ještě v jednom ohledu. V cool denimové kotníkové botce se nabízí jako její součást i speciální OrthoLite stélka, která zaručí majiteli tohoto Converse kousku maximální pohodlí a příjemný krok v každém ohledu.

Kolekce Converse x Golf Wang je dostupná exkluzivně u vybraných prodejců, my vám ji nabízíme z e-shopu Queens.cz. Cena páru denim Conversek v hravém designu s puntíkatou podrážkou činí 2790 Kč.

Na e-shopu Queens.cz však najdete i mnohé další cool kousky značky Converse .

O Converse

Converse je americká společnost vyrábějící především sportovní obuv a oblečení. Boty Converse nesou charakteristické logo ve tvaru pěticípé hvězdy. Společnost prodává své kousky ve více než 160 zemích světa. Firma byla založena roku 1908 a poté roku 2003 byla koupena firmou Nike a v současnosti je její dceřinou firmou.

Značka Converse vyrábí Chuck Taylor All Star a One Star tenisky už po více než jedno století. Stále je vylepšuje a inovuje. Jejím pohonem je zapracovat každou Conversku do nové streetové klasiky, vhodné pro každodenní nošení doslova kamkoli a kdykoli.

Zdroj foto: Converse, Queens.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv