27/10
Teplo pod sukní a šaty i v zimě

Teplo pod sukní a šaty i v zimě

27. října 2020 v 00.00 , Boty a výrobci

Sponzorované odkazy

Dámy, chcete být šik i v chladu a nosit sukně? Nyní již můžete! Značka Calzedonia má pro vás Thermo punčocháče.

Značka Calzedonia to nejsou jen klasické punčocháče a punčochy, ale i cool vzorované, trvanlivé a se stahujícím efektem. Mají pestré množství vzorů, typů a barev. K tomu přidala značka Calzedonia i ponožky, podkolenky a legíny. Ale to ještě není vše – rozšířila svůj sortiment i na plavky a plážové oblečení. To je sice nyní na počátku zimy tak trochu pasé, ale co není určitě pasé jsou teplé punčocháče, které můžete nosit na podzim i v zimě a ani v sukni či šatech nebudete mrznout.

Punčocháče Thermal Ultra Krycí

Jsou produktem jako dělaným pro chladné měsíce roku. Punčocháče Termal Ultra mají ploché švy a jsou vyrobeny ze směsi 92 % polyesteru a 8 % elastanu. Mají vysokou krycí schopnost, dlouhou životnost a rovněž odolnost. Navíc jsou to punčocháče teplé, protože mají měkké počesání na rubu. To způsobuje komfortní tepelný efekt.

Perte je ideálně v ruce, ve vodě do 40°C teploty. Sušte je volně položené, tak se vám nevytahají a jejich krytí i Termal efekt zůstane dlouho stejně komfortní. Do máchání přidejte kapku aviváže, abyste zabránili antistatickým výbojům.

Jaké jsou k mání?

  • tmavě modré
  • černé
  • šedá melanž
  • vínové
  • tmavě hnědé

Punčocháče Termal Ultra můžete pořídit ve velikostech S,M.L a XL. K mání jsou hned v několika barvách. S těmito punčocháčemi tedy doladíte svůj look do důsledku a k dokonalosti. Vyjdou vás na 369, – Kč za kus.

Kdy svůj kousek dostanete?

Nakupte na e-shopu Calzedonia a pak již jen čekejte na dodání. Dodávky jsou do tří pracovních dní. Nebo navštivte některou z prodejen Calzedonia a můžete si svůj kousek rovnou odnést domů.

Zdroj foto: Calzedonia

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv