11/5
Přirozený pohyb v přírodě: Vivobarefoot Primus Trail

Přirozený pohyb v přírodě: Vivobarefoot Primus Trail

11. května 2020 v 00.00, Boty a výrobci, Sportovní boty

Sponzorované odkazy

Chtěli byste se přirozeně pohybovat, a přitom dát svobodu a volnost svým nohám, chodidlům a prstům na nahou? S Vivobarefoot tuto možnost máte! Zkuste Vivobarefoot Primus Trail.

Trailové modely barefootové značky Vivobarefoot přímo svádí k pobytu v přírodě. Vyberte si tu svoji barvu a vyběhněte poznávat skrytá zákoutí českých luhů lesů a hájů. Outdoor vám dá víc než pohyb ve městě.

Vivobarefoot Primus Trail FG

Je lehký běžecký model. Díky své multiterénní ultra tenké podrážce je ideální botou na všechny povrchy. Vnější strana je vyrobena ze síťoviny z voděodolného vlákna a mikrovlákna, jež zajistí prodyšnost i při dlouhých túrách a bězích.

Primus Trail FG

Primus Trail FG

Základní 3 mm tenká podrážka v kombinaci s 3 mm vysokým vzorkem umožní maximální propriocepci, ochranu a dokonalý požitek z jakéhokoli terénu. Obuv ve čtyřech barevných variantách pro ženy a pěti barevných variantách pro muže je online dostupná zde.

Primus Trail FG

Primus Trail FG

Vivobarefoot Primus Trail SG

Model Primus Trail SG nabízí novou terénní podrážku, jež si hravě poradí s každým povrchem za všech klimatických podmínek, a to od suchých lesních cest po rozbahněné přírodní stezky. 3 mm tenká základní off-road podrážka je doplněna 5 mm vysokými kolíky, které umožňují, stejně jako všechny modely, maximální propriocepci, přilnavost k povrchu a zároveň ochranu díky technologii odolné proti propíchnutí.

Primus Trail SG

Primus Trail SG

Ať už půjde o běh či túru v přírodě na hliněné cestě, nebo bahnité stezce, díky voděodolnému vláknu s impregnací a prodyšné síťovině s laminací na vnější straně modelu se nemusíte bát mokrých nohou. Model je dostupný v černé barvě v pánské i dámské variantě zde.

Primus Trail SG

Primus Trail SG

O Vivobarefoot

Značka Vivobarefoot byla založena v roce 2004 v Anglii bratranci Galahadem a Asherem Clarkem. Misí značky je změna obuvnického průmyslu dle jednoduchého pravidla – boty by měly nechat chodidla, aby se svobodně hýbala, jak je jim přirozené. Obuv Vivobarefoot disponuje patentovanou velmi tenkou podrážkou odolnou proti oděru a propíchnutí a zároveň umožňující maximální smyslovou zpětnou vazbu a je vyrobena v anatomickém tvaru chodidla pro přirozený pohyb a funkci prstů.

Obuv s moderní technologií nabízí modely pro terénní, sportovní i každodenní nošení pro dospělé i děti. Všechny modely jsou vyráběny s ohledem na životní prostředí a udržitelnost, využívají recyklovaných materiálů z místních zdrojů v nezávisle sledovaných továrnách.

Zdroj foto: Vivobarefoot.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv