27/4
Mizuno: sportovní botky z Japonska

Mizuno: sportovní botky z Japonska

27. dubna 2020 v 00.00, Boty a výrobci, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Je obecně známo, že Japonci jsou mistři v dotahování věcí do dokonalosti a preciznosti. Stejným způsobem uvažovali i bratři z Osaky. A vznikla značka Mizuno.

V japonské Osace natolik dva bráškové Rihachi a Rizo Mizunové toužili po dokonalých produktech „z jejich rukou“, že založili roku 1906 společnost Mizuno Brothers Ltd. Značka Mizuno má za sebou tedy hodně dlouhou cestu za dokonalostí a precizností, o níž zakládající bratři tolik snili.

Mizuno Wave Rider 1 Tech

Mizuno Wave Rider 1 Tech

Mizuno Wave Rider 1 Tech jsou nízké tenisky od značky Mizuno s pojmenováním Wave Rider 1 Tech forest v olivovém provedení se zlatými motivy a logem. Původní cena 3 899 Kč byla snížena na aktuálních 1 950 Kč.

Precizně dokonalé

Ale nebudeme přehánět když řekneme, že se jim to povedlo. Precizní a dokonale vytvořený produkt se od běžného liší detaily, vyladěnými k dokonalosti. Těm se v rámci procesu tvorby věnuje velká pozornost.

Mizuno Wave Rider 1

Mizuno Wave Rider 1

Mizuno Wave Rider 1 patří k pánským teniskám značky Mizuno v bílém provedení s modrými a oranžovými motivy. Cool kousek vyjde dnes za 1 700 Kč z původních 3 399 Kč.

Značka Mizuno prošla k tomuto cíli dlouhou a mnohdy trnitou cestou, kterou završila jako producent špičkového sportovního obutí a dalších sporty artiklů. Kromě sportovních a precizně vyrobených tenisek se značka věnuje také stálému testování svých produktů tak aby je vyladila ještě lépe. Odráží se to v jejich mottu „Mizuna Power to Perform".

Mizuno Wave Rider 1 Premium

Mizuno Wave Rider 1 Premium

Mizuno Wave Rider 1 Premium je sporty botky, která se svezla na devadesátkovém designu a streetwearové vody zčeřila v nových originálních colorways. Trendy béžové provedení vyjde na 1 850 Kč z původních 3 699 Kč.

Výkon nade vše

Značka Mizuno se již v prvopočátku rozhodla, že všem sportovcům a lidem, kteří obouvají její botky zajistí co nejlepší výkon, co největší komfort a co neefektivnější pocit pohodlí v jejich botách. To je možné díky jejich technologii Wave.

Mizuno Mondo Control jsou novinkou mezi teniskami Mizuno. Jsou to nízké tenisky v bílém provedení s černými a oranžovými motivy. Mohou být vaše za cenu 3 399 Kč.

Mizuno tudíž nabízí všem běžcům, basketbalistům, házenkářům, volejbalistům, tenistům, fotbalistům, golfařům a třeba jen aktivním outdoorovým nadšencům a amaterským sportovcům komfortní zážitek v jejich jedinečně vyladěné obuvi.

Mizuno Wave Rider 1 S

Mizuno Wave Rider 1 S

Novinkou jsou též Mizuno Wave Rider 1 S v šedivém provedení se žlutými, černými a bílými motivy. Novinka má cenovku 3 399 Kč.

Obuv Mizuno najdete na e-shopu Queens. Zatím jen v pánském výběru, ale dámský bude zanedlouho následovat. Máte možnost mnohé z nich zakoupit ve slevě, která se pohybuje od 20 do 50% původní ceny. A to již stojí za úvahu. Ale pokud máte rádi trendy, jsou k mání i Mizuno novinky za plnou cenu.

Mizuno Sky Medal

Mizuno Sky Medal

Mizuno Sky Medal patří mezi nízké tenisky od značky Mizuno v bílém provedení s modrými a červenými motivy. Trendy kousek vyjde na 2 530 Kč, když původně stál 3 159 Kč.

  • Úvodní foto: Mizuno Sky Medal za 3 659 Kč
  • Zdroj foto: Queens.cz
  • Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv