14/5
Tenisky na klínku jsou pohodlné i hezké

Tenisky na klínku jsou pohodlné i hezké

14. května 2015 v 23.15 , Boty Nike , Letní boty , Sportovní boty , Tenisky , Vysoké podpatky

Sponzorované odkazy

Tenisky se nosí už mnoho let a z módy nevyjdou asi nikdy. V posledních letech se ale objevují i tenisky na klínku. Jsou ženy, kterým se líbí a rády je nosí, ale jsou i takové, které je odsuzují. Jestli si je pořídíte a budete je nosit je jen na vás. Ale pokud chcete být trendy určitě byste to udělat měla.

Tenisky s klínkem jsou elegantní, ale i sportovní záležitost. Neznamená to přímo, že v nich můžete běhat. Ale pohyb v nich je určitě pohodlnější než na vysokém nebo dokonce jehlovém podpatku. Tyto boty našly svoje fanynky mezi mladými dívkami, maminkami na mateřské, pracující ženami i těmi staršími.

Jaké letos vybrat?

Kombinovat je můžete se skinny džínami, šortkami, pouzdrovou sukní, s obyčejným trikem nebo košilí. Nosí se tmavé i světlé odstíny, kombinace různých barev, s aplikacemi, se vzory, s dírkováním, kamínky, cvočky, řetízky, flitry atd. A co materiály? Letos jsou hodně oblíbené tenisky, které jsou vyrobené z kůže nebo koženky. Hezké jsou i vzorované materiály.

zdroj: queens.czzdroj: queens.cz

Koženkové Nike seženete na Queens.cz za 2 990 Kč.

Najdete mezi nimi typy, které se podpatek snaží jakoby skrýt, ale i takové, které ho naopak zvýrazňují. Volte podle sebe a podle toho, co se vám líbí. Cena samozřejmě záleží na značce, materiálu, zdobení atd. Pohybuje se od několik stokorun až po několik tisícovek.

Pro koho jsou určeny?

Nosit je může úplně každá žena. Tenká, široká, mladá i starší. Ta, která má ráda podpatky i ta, která je nesnáší. Tyto klínkové tenisky nemívají extrémně vysoký podpatek, ale přesto tam je. To znamená, že prodlouží nohy a celou vaši siluetu. Navíc o podpatku téměř nebudete vědět.

Kam se hodí?

To je celkem zásadní otázka. Tenisky na klínku jsou hlavně pohodlné, takže v nich klidně zajděte do školy, do práce, na procházku nebo na párty. Musíme si ovšem uvědomit, že se stále jedná o tenisky, i když s podpatkem. Divadlo nebo podobné příležitosti není proto vhodné navštěvovat v této obuvi.

zdroj: queens.czzdroj: queens.cz

Tyto botky si můžete koupit na Queens.cz za 2 390 Kč.

Úvodní obrázek: Nopu/flickr.com

Boty a obuv