6/4
Novesta tenisky: slovenská značka s příznakem Bati

Novesta tenisky: slovenská značka s příznakem Bati

6. dubna 2020 v 00.00, Boty a výrobci, Tenisky

Sponzorované odkazy

Novesta je značka sportovní obuvi a holínek dlouhá léta. Pachatelem výroby těchto cool tenisek a gumových bot na Slovensku nebyl nikdo jiný než Jan Antonín Baťa.

Minulost Novesta botek sahá až do třicátých let minulého století, kdy si švec Jan Antonín Baťa otevřel novou továrnu na boty na Slovensku ve městě Partizánske. A protože byl velmi dobrým nejen ševcem, ale i businessmanem, Novesta se brzy stala ceněnou a oblíbenou značkou, vyráběnou výhradně v Evropě.

Novesta nabízí nejen tenisky, ale i gumovou obuv typu Chelsea v různých barvách

Novesta nabízí nejen tenisky, ale i gumovou obuv typu Chelsea v různých barvách

Tenisky na entou

Novesta jsou i dnes jedinečné tenisky, přičemž jejich nápaditý a nadčasový design je oblíbený po celém světě. se staly oblíbenými po celém světě. Novesta je kvalitní sportovní obuví, jež je aktuálně vyráběná v udržitelném módu. K výrobě firma využívá přírodní materiály – přírodní kaučuk, 100% bavlna a len. Tyto materiály tak dávají teniskám a gumové obuvi punc vysoce kvalitní, nezávadné a ekologické obuvi.

Novesta využívá také jen certifikované materiály. Při výrobě je pryžová podešev tlačena pomocí vysokotlakem a vylisována na „tělo“ boty. Obuv je pak dopracovávána kvalitní ruční prací. Tento ekologický způsob zanechává okolo boty gumovou čáru, která se stala ochrannou známkou Novesty.

tenisky Star Master

tenisky Star Master

Star Master

Nejpopulárnější model značky Novesta je bezesporu Star Master, který je vulkanizovaný a s gumovým otiskem okolo botky. Béžová barva v kombinaci s barvou přírodního kaučuku nás baví. Jedinečný design tenisek Novesta se hodí ke všemu. Tento nízký model Master je vhodný na právě začínající období jara a léta 2020. Teniska má bavlněnou svrchní část, zavazování na tkaničky a anatomicky tvarované podrážku z přírodního kaučuku. Je tedy veskrze pohodlná. Vnitřní bavlněná podšívka má efektní kontrastní barvu. Botky je k mání v bílém, béžovém, denim, černém, žlutém, růžovém a červeném provedení za cenu 1 490 Kč za pár na Nila.cz.

kotníkáče Star Dribble hi-top

kotníkáče Star Dribble hi-top

Star Dribble hi-top

Další teniskou je Novesta Star Dribble hi-top, která je kombinací ikonické gumové podešve s cool nadčasovým tvarem basketbalových bot. Tyto sporty boty dokážete nakombinovat s mnohý lookem. A je obojetné, zdali si vyberete bavlněný pár nebo model z naší limitované edice. Vždy dostanete vysoku kvalitu v jednobarevném provedení. Kotníkové tenisky Star Dribble hi-top Tenisky najdete na e-shopu Novesta za cenu 1 790 Kč.

tenisky Marathon

tenisky Marathon

Marathon

Klasický běžecký styl tenisek Marathon je jedním z cool kousků sbírky i aktuální kolekce Novesty. Model Marathon byl vyroben na Olympijské hry v roce 1988 v Seoulu. Model dnes nabízí vám pestrou paletu variant a stylů, přičemž této dekadentní a nadčasový kousek doladí zajímavě nejeden váš outfit. K mání je na e-shopu Novesta za cenu 2 990 Kč.

tenisky Itoh

tenisky Itoh

Itoh

Nadčasová, jedinečná a z vysoce kvalitních materiálů. To je silueta Novesta modelu Itoh s designem 80.let. Itoh je bota počátku luxusní sportovní obuvi, protože je její kůže lemována pro maximální pohodlí. Klasický tvar dostal aktuální technický update tak, aby model Itoh vyhověl vysokým nárokům dnešní doby. Za 3 790 Kč ji můžete koupit na e-shopu Novesta.

Zdroj foto: Nila.cz; Novesta.cz

Boty a obuv