17/3
Nike Air Max tak trochu jinak

Nike Air Max tak trochu jinak

17. března 2020 v 00.00, Boty Nike, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Nike a Air Max je už doslova legenda. Všichni Nike tenisky s technologií Air Max znají. Protože legendární modely jako jedničky, devadesátky nebo 97 jsou v ulicích už nějaký ten rok. Ale víte, že jsou i modely, které tak časté nejsou?

Mezi Air Maxy najdete i modely 200, 270, 720, Triax a další. Tyto profáklé opravdu nejsou a přesto stojí za povšimnutí. Podívejte se na náš výběr, možná objevíte tenisky, které uvidíte poprvé v životě a osloví vás.

Nike W Air Max Verona

Nike W Air Max Verona

Nike W Air Max Verona jsou nízké tenisky v růžovém provedení s černými, bílými, fialovými a zelenými motivy. Cena činí 2 999 Kč.

Nike Air max

Nike Air Max je jasně favoritem, tato slavná a léty prověřená technologie ve sneakers má čelní pozice stále již roky. Je tak trochu legendou. Úplně první boty s touhle vychytávkou byly kultovní Nike Air Max 1, které šly do prodeje v roce 1987.

Nike Air Max 720

Nike Air Max 720

Nike Air Max 720 (GS) jsou nízké tenisky v černém provedení s růžovou podrážkou za 3 799 Kč.

Revoluční technologie

A byla to tak říkajíc revoluce. Tenisky totiž začaly konečně vypadat jako něco, co z vás opravdu může udělat lepšího sportovce nebo aktivního člověka. Prvotně vznikla tato technologie právě pro sportovce a až pak se rozšířila i do městských ulic a outdooru.

Nike Air Max 270 React ENG

Nike Air Max 270 React ENG

Nike Air Max 270 React ENG jsou nízké tenisky ve žlutém provedení s modrými, černými, bílými a růžovými částmi za cenu 3 999 Kč.

Byla nebyla bublina se zjevila…

Kouzlo technologie Air Max tkví ve vzduchové bublině viditelně umístěné v podešvi, díky které je každý krok lehčí a došlap měkčí. Původně byla jen v patě, postupem času se rozšířila na celou plochu sneakersek.

Nike W Air Max Triax

Nike W Air Max Triax

Nike W Air Max Triax jsou nízké tenisky v bílém provedení s modrými a černými motivy. Vyjdou vás na 3 599 Kč.

A tak jsou tyto tenisky prostě Air Max na maximum.

Boty a obuv