10/12
Sporty botky značky Skechers koupíte i u nás

Sporty botky značky Skechers koupíte i u nás

10. prosince 2019 v 00.00 , Sandály , Sandály , Sportovní boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

Původem kalifornská společnost Skechers otevřela na sklonku podzimu nový obchod ve štěrboholském outletovém centru Fashion Arena Prague Outlet.

Konkrétně v hlavním městě Praze je to teprve o druhý obchod této značky, současně jde o první outletový počin v Čechách. Značka Skechers je mezi zákazníky je velmi oblíbená díky originálnímu designu, kvalitě zpracování a unikátním materiálům.

Až z Kalifornie

Značka Skechers vznikla v roce 1992 v Kalifornii a od samého začátku razí svěží, leckdy extravagantní a progresivní styl. Fashion Arena Prague Outlet se značkou začal vyjednávat zhruba před rokem. Outlet centrum ve Štěrboholích si přálo tuto značku přivést k českým zákazníkům.

Ve štěrboholském outletovém centru Fashion Arena Prague Outlet jsou zastoupení světoví leadeři se sportovním zbožím, ale čeští zákazníci chtěli více. Další značky konkrétně Skechers.

Vyvíjejí si vlastní

Silnou stránkou značky Skechers je především vlastní vývoj materiálů. Jako jedni z prvních na přelomu tisíciletí předvídali fitness boom a v souvislosti s ním začali připravovat zcela nové modely bot, do kterých začali promítat vlastní výzkum a vývoj.

Zlomovým modelem značky byly Shape Ups, což je typicky zaoblená podešev a kinetické jádro podporující zdravou chůzi. To vyvolalo mezi zákazníky velký ohlas a značka začala velice rychle posilovat.

Současné modely značky Skechers se touto původní technologií inspirují, neustále ji zdokonalují a přispívají tak k většímu pohodlí při sportování a každodenním nošení.

Pořídíte si Skechersky i vy?

Fashion Arena Prague Outlet

Fashion Arena Prague Outlet ve Štěrboholích je s více než 200 módními značkami na ploše 25 000 m² jedním z největších outletových center v České republice. Je bezbariérový a od roku 2007 kdy byl otevřen, nabízí značkové zboží každý den o 30 až 70 % výhodněji.

Kromě celosvětově známé špičky, zastoupené značkami jako je Armani Outlet, Hugo by Hugo Boss&Pennyblack&McQ by Alexander McQueen, Gant, Guess, Levi‘s, Tommy Hilfiger, Lacoste atp., si zákazníci Fashion Arena Prague Outlet mohou svůj šatník obohatit o unikátní kousky méně známých výrobců.

VIA Outlets

Fashion Arena Prague Outlet je součástí skupiny VIA Outlets. VIA Outlets je joint venture sestávající ze společnosti UK REIT Hammerson plc, nizozemského penzijního fondu APG, evropské developerské společnosti Meyer Bergman a specialisty na řízení a provoz outletových center Value Retail.

Zdroj foto: Fashion Arena Prague Outlet, Skechers

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv