16/9
Co obout letos na podzim? Tenisky Daddy Sneakers!

Co obout letos na podzim? Tenisky Daddy Sneakers!

16. září 2019 v 00.00, Boty adidas, Boty a výrobci, Boty Nike, Boty Puma, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Tenisky milují lidé napříč generacemi. Nejinak to mají i tátové a dědové. Nebo maminky a babičky. Tyhle sporty botky totiž nabízejí nejen maximální pohodlí, ale i sportovní eleganci doplněnou technologicky vymazlenými prvky.

Pokrok nezastavíme, a nevyhýbá se ani obuvnickému průmyslu, potažmo sportovní obuvi a hlavně teniskám. Jedineční prvky těchto oblíbených bot pomáhají nohám s oporou, jak v chůzi, tak při běhu a outdoorových aktivitách, stejně jako dodávají pružnosti kroku a došlapu, nebo fixaci paty a statice nohy. Je toho hodně co značkové boty předních sportovních značek umí.

Nike tenisky za 2 699 Kč

Nike tenisky za 2 699 Kč

Kolekce Daddy Sneakers

A Humanic to ví, proto vytvořil tuto jedinečnou kolekci sportovních bot, která je tak trochu „old school“ a „retro”… No ale přesně tak je to módními trendy dané. A určené pro všechny věkové kategorie napříč generacemi, i když je kolekce pojmenována Daddy Sneakres.

adidas sneakers za 2 499 Kč

adidas sneakers za 2 499 Kč

Podzim jedině s Chunky Sneakers

Oblíbené tenisky Chunky Sneakers zažívají svůj velký comeback a letos v podzimní a zimní sezóně vám nesmí doma v botníku chybět. Stávají se totiž základním kouskem této pomalu a jistě se blížící sezóny podzim a zima 2019.

Champion tenisky za 2 499 Kč

Champion tenisky za 2 499 Kč

Specifická casual obuv

Chunky Sneakers poznáte je na první pohled díky nápadné a masivní podešvi, kombinaci textilu a kůže či nápadných barevných kontrastů. Kultovní značky Puma, adidas, Champion, New Balance a Nike jsou opět zpět a v kurzu. S nimi letos v druhé půli roku neprohloupíte. Daddy Sneakers vás prostě dostanou!

Puma sneakers za 2 499 Kč

Puma sneakers za 2 499 Kč

V barvách převládají jemné pastelové tóny béžové, šedé, růžové, bordó, případně černá s bílou a smetanová. Půjdete do této old school a retro vlny?

tenisky New Balance za 2 499 Kč

tenisky New Balance za 2 499 Kč

  • Zdroj foto: Humanic
  • Úvodní foto: sneaker Puma za 2 499 Kč
  • Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv