9/10
Cool novinka přímo pro vás: nové Nike Air Max 720

Cool novinka přímo pro vás: nové Nike Air Max 720

9. října 2018 v 00.00, Boty Nike

Sponzorované odkazy

Konečně je to tady! Na trh přichází dlouho očekávaný model Nike Air Max 720 s maximálním pohodlím pro vaše nohy.

Ano, sneakers rodina značky Nike se rozrůstá. A nejen o jen tak obyčejný kousek. Je to parádní botka Nike Air Max 720 se siluetou, jež ukrývá spoustu zajímavostí.

Air jednotka po celé délce

Nike Air Max 720 mají po celé délce vzduchovou bublinu. Před 20 lety to byly Air Max 1 Safari, které jako úplně první dnes běžnou vzduchovou bublinu v podrážce vnesly do designu lifestylových bot.

Poté další revoluce po roce 2010 umožnila dodat sportovním botkám ještě větší komfort pro celodenní nošení. Tím se vyznačoval především model Air Max 97, který již měl potenciál celopodrážkové Air jednotky. I 720 je tak koncipována s air jednotkou po celé délce pro maximální pohodlí.

nové Nike Air Max 720

nové Nike Air Max 720

Nejvyšší air jednotka na patě

Air Max 720 má z Air Max řady nejvyšší vzduchovou jednotku na patě. Dříve to byly Air Max 270 s 23 mm, ale nově jsou to 720 s neuvěři­telnými 38 mm.

Nejpružnější podrážka

Což znamená, že Nika Air Max 720 mají nejvíce pružnou podrážku z Air Max modelů vůbec. Tato nejvyšší Air jednotka přináší vysoký objem, což v reálu značí maximální komfort při chůzi a pohybu. Navíc svým 360stupňovým tvarem podrážka funguje jako kolébka.

Pointa názvu, respektive čísla 720

Je to geniálně jednoduché. Pointa číslovky v názvu šik sporty botek tkví ve faktu, že Air jednotka je viditelná v 360 stupních horizontálně i vertikálně, a jejich sečtení tedy dalo číslovku 720!

Inspirace přírodou

Konstrukce i design tohoto modelu vychází z organických pohybů energie vyzařujících z různých přírodních úkazů. To se odráží v každé barvě užité na Air Max 720. Inspirací byly například lávové toky, polární záře, mléčná dráha, západy a východy slunce. Prostě krásné a divoké úkazy přírody.

Air jednotka je viditelná v 360 stupních horizontálně i vertikálně

Air jednotka je viditelná v 360 stupních horizontálně i vertikálně

Eko a z udržitelných zdrojů

Air jednotka boty Nike Air max obsahuje 75 % výrobního odpadu. Značka Nike vyrábí jednotku Nike Air s cílem poskytnout udržitelnou budoucnost pro sportovce. Dle Nike neexistuje žádný kompromis mezi zmenšování naší environmentální stopy a zlepšení výkonosti. V případě Air Max 720 jde 75 % odpadu přímo do Air jednotky.

Plná očekávání

Stejně jako model 270, je i Nike Air Max 720 stylová sporty botka plná očekávání. I tento model přijde brzy na trh v mnoha různých barevných provedeních.

Těšíte se jako my?

Zdroj foto: Nike

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv