15/8
Vé jako vítr, volnost a vitalita…nebo Veja

Vé jako vítr, volnost a vitalita…nebo Veja

15. srpna 2018 v 00.00, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Bez tenisek by volný čas nebyl to pravé ořechové. Obzvláště letní čas, který je také časem dovolených a relaxace. Co takhle naladit se v obuvi na písmeno Vé?

Nezaměnitelný styl tenisek značky Veja je tu. Kolekce této ikonické značky, vám na zbytek léta (a nejen na něj) přináší šik kousky jak pro ženy, tak pro muže.

  • Vé jako vítra ve vlasech
  • Vé jako volnost a časoprostor bez omezení
  • Vé jako vitalita
  • Anebo Vé jako Veja: tenisky Veja

Veja

Je francouzská značka, která proslula nejen krásnými, ale i velmi odolnými teniskami. Proto slaví úspěchy na všech frontách. Není bez zajímavosti, že tato značka při nákupu bavlny podporuje lokální pěstitele a při získávání kaučuku používá inovativní eko technologie. Tím pádem nikdy při výrobě neprodukuje nadbytky, redukuje emise CO2 a podílí se na zaměstnávání sociálně znevýhodněných.

SDU B-Mesh White Black

SDU B-Mesh White Black

Jejich aktuální kolekce čítá kousky pánské i dámské, a barvy se pohybují od trendy šedé, černé, až po jemně pastelové kousky nebo sytě jasné a veselé odstíny či bílou klasiku. Zkrátka v teniskách Veja si ty své vybere jistě úplně každý.

SDU B-Mesh White Black

Třeba pánské tenisky SDU B-Mesh White Black jsou stylovkou, vyrobenou z recyklovaných plastových lahví. Tři kusy plastových lahví = jeden pár těchto tenisek za 2190 Kč. Tento proces přeměny tzv. upcycling vytváří inteligentní textilie, které jsou dokonale prodyšné. Veganský produkt je vyroben v Brazílii.

Tenisky Wata Marsala

Tenisky Wata Marsala

Tenisky Wata Marsala

Kousky jsou to pohodlné a nadčasové. Tenisky Wata Marsala (Wata znamená v japonštine bavlna) jsou určeny pro každodenní nošení. Šik tenisky za 1290 Kč ideálně zkombinujte s džínami, chino kalhotami nebo šortkami. Veganský produkt z Brazílie.

SDU Natural Miel Gold

SDU Natural Miel Gold

SDU Natural Miel Gold

Jsou to stylové dámské veganské tenisky. Vyrobeny z recyklované juty, polyesteru, bavlny, nubukové sekce (vegan) a přírodního kaučuku. Svrchní část je z recyklované juty, polyesteru a bavlny. Vnitřní podrážku tvoří biobavlna a recyklovaný polyester, boční logo je z přírodního kaučuku, stejně jako podrážka. Tenisky vyjdou na 1990 Kč.

Tenisky Esplar Extra White

Tenisky Esplar Extra White

Tenisky Esplar Extra White

Epesní klasické bílé tenisky. Svrchní část tvoří kůže, podšívku biobavlna a podešev přírodní kaučuk. Botky jsou vyrobeny v Brazílii z ekologických a udržitelných materiálů. Cena činí 2690 Kč.

Nevybrali jste si? Tak mrkněte na Nila.cz na další šik tenisky značka Veja.

Zdroj foto: Nila.cz

Boty a obuv