16/5
Flyknitová verze Air Max 270 se nosí i bez tkaniček

Flyknitová verze Air Max 270 se nosí i bez tkaniček

16. května 2018 v 00.00, Boty Nike, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Přichází flyknitová verze nových Air Max 270. Tyhle volnočasové botky si zamilujete. Prima materiál spolu s absencí věčně překážejících (a rozvazujících se) šňůrek je fajn.

Oficiálně první model z řady Air Max navržený primárně pro volný čas právě nyní přichází se svrškem Flyknit. Svršek je z lehkého lehkého, prodyšného a skvěle padnoucího materiálu, který má tu devizu, že jej lze nosit s i bez tkaniček. Navíc vás příjemně ochladí v situacích, kdy vaše nohy kvůli vzrůstající teplotě přicházejí „k bodu varu“.

Když přišel čas nasadit na tento nově vytvořený svršek Flyknit na podrážku, rozhodli se designéři zapojit ještě několik vychytávek a pohrát si s designem. A tak dostal Flyknit do vínku nově rozvržené zóny, díky kterým je ještě vzdušnější než předtím.

Protože je také znám svým skvěle padnoucím ponožkovým střihem, v podstatě už nepotřebujete tkaničky – Air Max 270 Flyknit můžete nosit s nimi i bez nich. I proto jsou očka na tkaničky tak a natolik nenápadná. Nad špičkou a směrem k patě je pak použit pevnější úplet, který poskytuje větší ochranu a výdrž.

Připomeňme si další klíčové prvky tohoto nezbytného kousku výbavy letošního léta. Flyknit Air Max 270 má podrážku z pěny s dvojí hustotou a nejvyšší vzduchovou jednotku na patě z řady Air Max vůbec (32 mm). Proto absorbuje všechny nerovnosti. Sporty botky jsou typické svojí 270stupňovou viditelnou vzduchovou bublinou Nike Air, kterou mají v názvu (aby ji nikdo nepřehlédl).

K mání jsou barevné varianty dámské a barevné varianty pánské. Dámy obují své nožky do světle zeleno bílé, šedo zeleno černé, nebo do černobílé varianty. A pánové si budou hovět v modrobílé, černobílé nebo vesele barevné modro oranžovo šedo černo bílé variantě.

A těšte se, novinky přichází na trh právě nyní – různé barevné varianty Air Max 270 i Air Max 270 Flyknit najdete v obchodech již od 15. května, další od 7. a 21. června.

Zdroj foto: Nike

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv