2/4
Platformy jsou opět v kurzu

Platformy jsou opět v kurzu

2. dubna 2018 v 00.00, Baleríny, Boty a výrobci, Kožené boty, Letní boty, Sandály, Sandály, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Letošní jaro je ve znamení ležérnosti a casual stylu. To platí i o tom, co obouváte. Letos na jaře jsou hitem boty na platformě.

Boom osmdesátých let se vrací. Koketovaly s módou tehdy a činí tak i dnes. Boty na platformách jsou zajímavé, nepřehlédnutelné a mají punc neformálnosti. Najdete je letos na polobotkách, teniskách, sandálkách, i lodičkovém typu obuvi.

OMG!; 1099 Kč

OMG!; 1099 Kč

Vyšší level bot

Povyšují obrazně i fakticky boty na vyšší level. Vysoká a masívní podrážka dodává obuvi na zajímavosti, puncu jedinečnosti a také značné pohodlnosti. Protože ač jsou všechny botky na platformě vysoké a vypadají nebezpečně krkolomně pro chůzi, je to jen zdání.

Lilian; 497 Kč

Lilian; 497 Kč

Platforma je podrážka pro boty nesmírně pohodlná, nekřiví násilně chodidlo, prsty ani nárt. A přesto přidává nositeli na centimetrech. Noha a chodidlo je v botách na platformě položeno rovně, jako by chodila botách s nízkou podrážku bez podpatku. Obuv a platformě vypadá neohrabaně a mohutně, ač taková není.

OMG!; 699 Kč

OMG!; 699 Kč

Jarní značkové kolekce

Kolekce botek předních značek jsou toho důkazem. Platforma se letos objevuje jak polobotkách, kotníkáčích, teniskách, sliponech, balerínkách, mokasínech, sportovní obuvi, espadrilkách, sandálkách, ale najdete je i na nazouvácích a pantoflích.

Kate Gray; 1099 Kkč

Kate Gray; 1099 Kkč

Platforma je letos naprostá kultovní obuvní výzva. Je řešením na vysoké podpatky, z kterých vás po hodinách nošení tolik bolí nohy. Platformy vám pohodlně a efektivně prodlouží nohy a přidá vám na výšce. Chůze v platformách díky masivnosti této podrážky dodává kroku na houpavosti, která je jednoznačně svůdná. I proto se platforma neustále vrací do módního světa obuvi. Je to oblíbená a velmi žádaná obuv jakmile s objeví na trhu.

Mulanka; 692 Kč

Mulanka; 692 Kč

Není platforma jako platforma

Ale i mezi platformami je rozdíl. A proto není platforma jako platforma, je v nich rozdíl co do výšky i co do zpracování. Nižší platforma je většinou na botách s volnou patou a sandálech, a vysoká u polobotek a tenisek nebo kotníkáčů.

Zdroj foto: Mulanka; OMG!; Kate Gray; Lilian;

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv