4/7
Boty na platformě: Nedosažitelné podpatky Finsk

Boty na platformě: Nedosažitelné podpatky Finsk

4. července 2011 v 00.00, Boty a výrobci, Vysoké podpatky

Sponzorované odkazy

Dámské boty, které jsou jedním slovem šílené, druhým zase neuvěřitelně chic, to jsou boty na platformě Fisk 116–97. Na první pohled je zřejmé, že se jedná o prvotřídní extravagantní záležitost, jež se dost možná hodí spíše do uměleckého muzea než na vaše chodidla. Ostatně cena by tomu odpovídala, protože tyto boty na podpatku rozhodně pod 999,95 $ nekoupíte. To však neznamená, že bychom jim neměli věnovat pozornost.

Značka Finsk je svou kreativitou a originalitou pověstná, přičemž tento model bot na vysoké platformě můžeme směle zařadit mezi její nejodvážnější a nejzajímavější díla. Boty na platformě Fisk zaujmou pak nejen svou výškou, ale také barevným trojúhelníkovitým zpracováním, kde černé a šedé dominuje tyrkysová. Na patě se potom nachází zapínání, které by mělo vašim nohám dodat potřebnou stabilitu.

U tohoto modelu ji nepochybně budete potřebovat. Boty na platformě Finsk jsou mistrovským dílem, které dělá čest pojmu móda. Jako takové se hodí na přehlídková mola, na ulicích je tak rozhodně nečekejte… i když, co my víme.

Boty na platformě: Nedosažitelné podpatky Finsk (http://www.botyaobuv.cz)Boty na platformě: Nedosažitelné podpatky Finsk (http://www.botyaobuv.cz)

zdroj: http://stylefrizz.com/…nsk-sandals/

Boty a obuv