4/12
Vlněné papučky pro všechny generace: To jsou Glerups

Vlněné papučky pro všechny generace: To jsou Glerups

4. prosince 2017 v 00.00, Boty a výrobci, Zimní boty

Sponzorované odkazy

Boty nepotřebujeme jen na vycházky, do města, do přírody, ke sportování a do terénu, zkrátka ven. I doma je zapotřebí mít nohy v teple. Mezi domácí obuví vynikají materiálem i provedením atypické pohodlné papučky Gerups.

První papuče vyrobila dánská farmářka Nanny Glerups jen tak pro sebe jako domácí obuv z vlny pocházející z jejího vlastního chovu ovcí Gotland. A tyto unikátní ryze přírodní papučky byly tak neskutečně pohodlné, že se zalíbily nejen blízkému okolí farmářky.

Glerups uzavřené polobotky

Glerups uzavřené polobotky

Nový hit

A tak byl na světě nový hit – papučky Glerups. Na základě zájmu blízkých a přátel se Nancy pustila do malé domácí výroby těchto domácích botiček. A netrvalo dlouho, a ohlas je tak neskutečný, že je z bačkorek celosvětově známá a úspěšná značka domácí obuvi.

papučky Glerups Kids

papučky Glerups Kids

Ryze přírodní

Glerups jsou vyrobeny ze 100 % ovčí ručně čištěné vlny, ta je upravena do filcu. Podrážka papučí je vždy z měkké telecí kůže. Celé domácí botky jsou neuvěřitelně ohebné, zcela se přizpůsobí noze a tvaru chodidla. Ovčí vlna v úpravě filc krásně absorbuje vlhkost a udržuje tak nožky vždy v teple a suchu.

papučky Glerups Junior

papučky Glerups Junior

Pro všechny

Glerups jsou vyráběny a nabízeny pro všechny generace – děti, teenagery, dospělé, seniory. Kdo je jednou obuje, již jiné. Dětské kotníkové Glerups mají živou a veselou oranžovou barvu, pro ostatní jsou k mání pantofle otevřené, Glerups uzavřené a vyšší kotníkové domácí botky. A to v barvách červená, černá, tmavě a světle šedá.

Glerups otevřené pantofle

Glerups otevřené pantofle

Cena domácích papuček je vyšší než u jiné domácí obuvi, ovšem vzhledem k ryze přírodnímu původu a originálnímu provedení i příjemným vlastnostem které nabízí komfortní nošení papuček, je tato cena pochopitelná. Dětské Glerups vyjdou na 1190 Kč, junior na 1390 Kč, polobotky uzavřené i otevřené na 1840 Kč a kotníkové na 2090 Kč.

Všechny Glureps papučky hledejte na Nila.cz.

Vyzkoušíte je také?

Zdroj foto: Nila

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv