15/10
Pořiďte si kultovní perka do plískanic: pro všechny!

Pořiďte si kultovní perka do plískanic: pro všechny!

15. října 2017 v 00.00, Kožené boty

Sponzorované odkazy

Hledáte pohodlné, stylové a unisex boty? Mají být ideálně do každého počasí a pro všechny členy rodiny? Tak už nehledejte – našli jste je s námi!

Nekonečné procházky v perkách Bodas od značky Kavat mohou být realitou již dnes. Botky, které vás pohodlně za sucha a v teple donesou kamkoli v jakémkoli sychravém počasí jsou neocenitelné. Proto je značka Kavat tak oblíbená.

perka Bodas tmavě hnědé barvy

perka Bodas tmavě hnědé barvy

Severská značka Kavat

Značka Kavat je synonymem skutečné kvality. Přitom je tu již více než sedmdesát let. Ano, již před sedmdesáti lety to bylo, co mladý švédský obuvník Ragnar Karlsson založil vlastní značku Kavat. A jeho mottem bylo: „Nebudu vyrábět žádné zatracené šunty“.

Ragnar Karlsson začal botkami pro děti, které časem doplnily i kousky pro dospěláky. A bez vyjímky každý pár je šik, kvalitní, precizně vyrobený tradičními technikami ve spojení s inovativními technologiemi, které myslí rovněž na životní prostředí.

perka Bodas světle hnědá

perka Bodas světle hnědá

Kultovní perka Bodas

Perka Bodas jsou vyráběna z kvalitní ekologické hnědé, černé a světle hnědé kůže, a bez využití chromu. Mají prodyšnou podšívku z přírodní jemné telecí kůže, přičemž flexibilní vložka nabízí komfortní chůzi a gumová podrážka poskytuje prima trakci a odolnost.

Perka Bodas od firmy Kavat můžete mít za cenu 4890 Kč, což plně odpovídá kvalitě a zpracování. Všechna perka můžete zakoupit v NILAstore v ulici Korunní 91 a 76 v Praze Vinohradech, anebo v pohodlí domova na eshopu Nila.cz.

perka Bodas jsou vhodná pro každého

perka Bodas jsou vhodná pro každého

Mimo Bodas perek si můžete pořídit další kousky značky Kavat, jak pro své ratolesti, tak pro sebe. Nabídka čítá kousky vhodné právě pro sychravý podzim, ale i jarní chladnější období v kotníkovém provedení. Kavat botky vás určitě nezradí, a budou vám dobrým parťákem do jakékoli nepohody.

Zdroj foto Nila.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv