22/2
Dámské i pánské papuče: Mohou být i zajímavé!

Dámské i pánské papuče: Mohou být i zajímavé!

22. února 2010 v 00.00, Boty a výrobci

Sponzorované odkazy

Toužíte po maximálním komfortu pro vaše unavené nohy? Není nic jednoduššího, pořiďte si opravdu kvalitní, a chcete-li, i designově zajímavé přezůvky a papuče a oslňujte i doma!

Zejména v zimních měsících jsou totiž kvalitní a teplé papuče nezbytností, nicméně i v teplejších částech roku mají papuče své nesporné výhody, například vynikající izolační schopnosti. Dejte sbohem studené podlaze a dopřejte si komfort! Pokud navíc toužíte po papučích zajímavých a neotřelých, jednoduše chcete- li mít svůj „styl“, rozlučte se s typickými „babičkovskými“ přezůvkami a experimentujte, nebojte se barev, vzorů či potisků!

Dámské i pánské papuče: Mohou být i zajímavé! (http://www.botyaobuv.cz)

Značky zajímavých papučí

Velmi zajímavé papuče nabízí například značka The Nightmare Before Christmas jež se nechala inspirovat kultovním filmem Ukradené Vánoce režiséra Tima Burtona. Značka The Nightmare Before Christmas tedy nabízí designově velice lákavé a neotřelé látkové papuče s příměsí konopného provazu a opravdu kvalitní gumovou podrážkou, které jsou zároveň barevně střízlivé. Typická je pro ně zejména kombinace černé a bílé barvy, například v proužkovaném provedení, doplněná o obrázkovou aplikaci z již zmíněného filmu.

Pokud vám i papuče NBC přijdou příliš „střízlivé“ či toužíte po nápadité jednoduchosti, věřte, že opravdu neotřelé modely papučí, jež ocení opravdu každý se smyslem pro humor, nabízí zejména značka Emily Strange, mající za sebou více nežli třináctiletou historii úspěchů. Neváhejte a vyzkoušejte například její „plyšové“ papuče Emily Strange, jež váš zaručeně zahřejí a rozesmějí při každém obutí.

Zejména v zimních měsících je třeba udržovat své nohy v teple a správně je izolovat od studené podlahy, je třeba pořídit si opravdu kvalitní a hlavně teplé papuče, jež jsou zároveň přitažlivé svým provedením. Neváhejte a oslňujte svým obutím i doma, nebojte se mít svůj „domácí“ styl, každá návštěva dozajista ocení váš smysl pro humor i pro design.

Dámské i pánské papuče: Mohou být i zajímavé! (http://www.botyaobuv.cz)Dámské i pánské papuče: Mohou být i zajímavé! (http://www.botyaobuv.cz)

zdroj: www.coreshop.cz

Boty a obuv