5/10
Obujte si stylový podzim!

Obujte si stylový podzim!

5. října 2017 v 00.00, Boty a výrobci, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Mít prima náladu bez smutných splínů vlivem podzimních chladů a sychrava, to by bylo fajn. Zkuste to se stylovkou od Humanicu. Váš podzim bude příjemný, pohodová a barevný.

Nová podzimní kolekce tenisek a nazouvacích polobotek Humanic je opravdu stylová. Charakterizují ji příjemné a do pohody ladící květinové potisky, také trendy blyštivé prvky a další glamour detaily. Všechny podzimní modely jsou nejen trendy, ale také neskutečně pohodlné díky měkké vnitřní podšívce. Budete v nich jako v bačkorkách.

Nechte se i vy okouzlit kousky, které se třpytí jako drahokamy a evokují pohodlí a teplo. Když jim propadnete, již nemáte šanci uniknout. I proto se tyto modely dostaly na pomyslný stupínek vítězů pohodlné podzimní obuvi.

Kate Gray – nazouvací polobotky za 1899 Kč

Kate Gray – nazouvací polobotky za 1899 Kč

Co v podzimní kolekci najdete?

K mání je čtyřka sneakers Kate Gray kousků. Z toho jsou jedny tenisky a trojka nazouvacích polobotek. Cena čítá od 1 599 do 1899 korun. Značka Humanic je oblíbenou značkou, která je synonymem kvality a pohodlí již dlouho. Skvadra podzimní kolekce není vyjímkou.

Kate Gray tenisky za 1899 Kč

Kate Gray tenisky za 1899 Kč

Humanic je rakouská obuvnická společnost, která je dceřinou společností koncernu Leder und Schuh se sídlem ve Štýrském Hradci. Koncern Leder und Schuh, jehož součástí je i společnost Humanic, je jednou z největších obuvnických společností v Evropě. Společnost byla založena ve Štýrském Hradci v roce 1872 pod jménem D. H. Pollak & Co. Brzo se stala největším výrobcem obuvi ve střední Evropě a vyvážela své produkty do celého světa. Boty se po určitou dobu vyráběly také v továrně v Jihlavě.

Kate Gray – nazouvací polobotky za 1899 Kč

Kate Gray – nazouvací polobotky za 1899 Kč

První dva obchody Humanic, dceřiné společnosti koncernu, byly otevřeny v roce 1907 ve Vídni. Do roku 1991 společnost působila výhradně na domácím trhu. Akvizicí majoritního podílu v maďarské společnosti Szivárvány Rt. se sídlem v Budapešti byl počátek působení společnosti v zahraničí. V roce 2009 společnost vstoupila na trh v Chorvatsku a Bulharsku. Od roku 2010 je zastoupena v 9 evropských zemích. Od března 2009 společnost provozuje také internetový obchod. Česká pobočka Humanic byla založena v roce 1992 se sídlem v Brně.

Zdroj foto: Humanic

Úvodní foto: Kate Gray nazouvací polobotky za 1599 Kč

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv