16/9
Nová kolekce Nike Air Max 97: barevná podzimní nálož

Nová kolekce Nike Air Max 97: barevná podzimní nálož

16. září 2017 v 00.00, Boty Nike, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Jsou na světě již dvacet let. A neztrácejí svoji oblibu a věhlas. Také milujete sporty boty Air Max 97? Jestli ne, tak po shlédnutí podzimní kolekce budete!

Nike Air Max 97 stále evokují libé pocity, radost, ocenění a úctu. Jejich okázalý vhled a ladné čisté linie jsou to pravé ořechové nejen pro sportovní aktivity, ale i do ulic města či na lehký výšlap do outdooru.

Nike Air Max 97 OG

Nike Air Max 97 OG

Air Max obuv všechny neustále překvapuje. Vyjímkou není ani letošní podzimní kolekce Nike Air Max 97, která přináší nové modely v několika barevných kombinacích. Air Maxy jsou nějak lehčí, jemnější, také užší, a opět trošku o něco pohodlnější. Jejich neopakovatelný ikonický vzhled zůstává stále stejný.

Nike Air Max 97 OG Premium

Nike Air Max 97 OG Premium

Zcela nový model Air Max 97 Ultra, který radikálně snížil svoji hmotnost a zdůraznil čisté linie, byl ještě doplněn o technologii Air-Sole, díky které je bota ještě pohodlnější a vhodná pro každodenní nošení.

Nike Air Max 97 Ultra

Nike Air Max 97 Ultra

„Inovace, které přináší nový model Air Max 97 Ultra, poskytují ještě větší komfort. Vylepšili jsme odpruženou pěnovou plochu, která je nyní výrazně měkčí a umístěná blíže k zemi. Podšívka je zcela hladká, navíc tvořena pouze z jednoho kusu. I přesto je zachován duch verze OG,” říká Dylan Raasch, ředitel designu sportovního oblečení Nike.

Kolekce Nike Air Max 97 OG, Nike Air Max OG Premium a Nike Air Max Ultra je k mání na Nike.com.

Zdroj foto: Nike

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv