15/7

Vansky jsou stále v kurzu, zkusíte je i vy?

15. července 2017 v 00.00, Boty a výrobci, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Dlouholetá a na trhu profláklá značka obuvi Vans je stále v kurzu. Momentálně se orientují na skateboard, street a outdoor obuv. A nejen na ni, k mání jsou mimo trendy obutí také kšiltovky, batohy a mikiny. Dnes však míříme na vaše nožky, kterým Vansky budou jistě slušet.

Vans Half Cab

Vans Half Cab

Pánské nízké kotníkové tenisky Vans Half Cab ve stylové černé barvě vás vyjdou na 1790 Kč.

Značka Vans byla založena již dávno, téměř lze říci pradávno – roku 1966 Paul Van Dorenem a jeho bratrem. Oba se pohybovali odmala v prostředí obuvnictví díky své matce. Ta pracovala v Randyho obuvnické firmě, kde Paul po opuštění školy zaparkoval také. A nutno říci, že byl velmi úspěšný, jelikož se stal i výkonným ředitelem Randyho firmy.

Vans Classic Slip On

Vans Classic Slip On

Dámské botky Vans Classic Slip On v trendy pastelové barvičce mohou být vaše za 1690 Kč.

Toužil však po vlastním podnikání. Proto si založit v Cypress v Kalifornii svou vlastní firmu, jak již bylo řečeno s bráškou, ale i svými přáteli. A měl úspěch a odbyt. K výrobě obuvi tak brzy přibyla prodejna na 704 East Broadway.

Vans Odl Skool Reissue

Vans Odl Skool Reissue

Apartní pánské nízké sportovní boty Vans Odl Skool Reissue v zelené barvě s hnědou podrážkou budou skvělým doplňkem nejen sporty outfitu za 2250 Kč.

A obliba značky Vans pomalu, ale jistě stále stoupala, přičemž vrchol přišel v roce 1982, kdy se ve filmu Fast Times at Ridgemont High objevil hlavní hrdina herec Sean Penn v modelu Vans Slip-On. Díky této super propagaci se začaly boty Vans prodávat po celé USA a následně doputovaly postupně i do zahraničí, konkrétně i k nám.

Vans Era

Vans Era

Dámské nízké sporty botky Vans Era jsou v letos trendovním bílém provedení s černými detaily. K mání jsou za 1590 Kč.

Za ty roky na trhu se sporty botami se staly Vansky de facto legendou. A značka prosperuje i v současnosti všude po světě. Stejně jako zmíněná Randy, Converse a mnohé další. Roku 2000 se značka Vans umístila na prvním místě v seznamu nejlepších malých společností v Americe časopisu Forbes. To je fenomenální úspěch dlouholeté značky.

Vans SK8 Hi Slim

Vans SK8 Hi Slim

Kotníkové dámské Vansky SK8 Hi Slim ve stylovém fialovém provedení nemají chybu. Můžete je mít se slevou z původních 1890 Kč dnes za 1490 Kč.

Dnešní Vansky již neslouží jen skateboardu, ale jak již bylo zmíněno, na jakýkoli outdoor a street. A už vůbec neplatí, že je obouvají jen mladiství teenageři. Tuhle značku objevila i střední a starší generace a pro její pohodlnost ji vzali za své.

Všechny tyto kousky a mnohé další moderní a soudobé Vansky jsou k mání na Queens.cz.

Zdroj foto: Queens.cz

Autor: Pavla Jelínková

Boty a obuv