11/2
Chcete styl? Obouvejte Reebok!

Chcete styl? Obouvejte Reebok!

11. února 2017 v 00.00, Kožené boty, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Již více než jedno století je této značce. Respektive více než sto let je to od doby, kdy se značka přejmenovala z J. W. Foster and Sons na Reebok. Podle ladné a velmi rychlé jihoafrické gazely Reebok. Jak se značka vyvíjela a co nabízí dnes?

J.W. Foster byl zakladatelem značky v 19. století a to díky své lásce ke sportu potažmo běhání. První vyrobená sporty botka nesla název Foster's shoes. Postupně spatřily světlo světa takové skvosty jako Foster Deluxe Spike, běžecká obuv Reebok, Reebok FreeStyle Hi, Reebok Aerobic a Reebok Easy Tone.

Také technologie jako jsou Reebok Pump a Reebok Zig Tech. Rebook Pump funguje na principu pryžové pumpičky na jazyku boty, díky níž se jejím stiskem obuv přifoukne do optimální velikosti tak, aby krásně obepnula chodidlo v nártu. Reebok Zig Tech jsou botky s cik-cak podrážkou, jež tlumí při běhu náraz paty na zem, a energii při dopadu na zem vyšle podél jednotlivých vln podrážky. Obě tyto vychytávky rapidně podpořily lepší možnosti běhu a sportování.

Reebok botky však nejsou vhodné jen ke běhání a sportu, lze je využít i jako outdoor obuv do města a pro volné chvíle. Především Reebok FreeStyle Hi a Reebok Easy Tone jsou v kurzu. Reebook sporty boty si oblíbily takové sportovní hvězdy, jako jsou Allen Iverson nebo Venus Williams, Shaquille O’Neal, Yao Ming nebo John Cena.

Současnost značky Reebok nabízí zajímavé kousky, obujete je i vy? Zkuste naše tipy!

Reebok F/S HI ME

Reebok F/S HI ME

Reebok F/S HI ME. Jsou kotníkové dámské tenisky pro denní nošení v červeném provedení s černobílými částmi. Kožené botky s textilní podrážkou a syntetickou podešví jsou nyní ve slevě, z původních 3890 Kč vás přijdou na pouhých 1950 Kč.

Reebok Classic Leather Mid Goretex

Reebok Classic Leather Mid Goretex

Reebok Classic Leather Mid Goretex. Pánské zimní tenisky od značky Reebok s Goretex úpravou v hnědém provedení s bílou podrážkou mají nyní nižší cenu, z původních 4890 Kč na 3860 Kč. Jsou vhodné jako běžná vycházková obuv.

Reebok Classic Leather Crepe Neutral Pop

Reebok Classic Leather Crepe Neutral Pop

Reebok Classic Leather Crepe Neutral Pop. Nízké dámské tenisky od značky Reebok v apartním černém provedení, jsou ideální do města a k dennímu nošení. Nyní k mání za cenu 2130 Kč z původních 2 690 Kč.

Reebok Ventilator TM

Reebok Ventilator TM

Reebok Ventilator TM. Nízké pánské tenisky v béžovém a tmavě zeleném provedení vás vyjdou na 2 130 Kč z původních 2 690 Kč. Poslouží jako prima obutí pro volné chvíle.

Všechny kousky a mnohé další najdete na e-shopu Queens.

Zdroj foto: Queens.cz

Boty a obuv