28/8
Nožky jako v bavlnce: s Nike Roshe Two

Nožky jako v bavlnce: s Nike Roshe Two

28. srpna 2016 v 00.00, Boty Nike, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Pokud se obouváte na celý den, hledáte zcela jistě především pohodlné botky. Třeba takové jaké navrhl designér Dylan Raasch pro značku Nike. Jeho Nike Roshe Two vaše nožky uchovají po celý den jako v bavlnce.

Co více si přát, nežli stylové, líbivé a zároveň pohodlné botky? S Nike Roshe Two to vše dostanete. Stejně jako předchozí model Nike Roshe One, je Nike Roshe Two jedinečný.

Podrážka, co nepodrazí

Nike Roshe Two má podrážku nakombinovanou z několika inovativních prvků. V horní části podrážky najdete hustou paměťovou pěnu, zatímco v nejspodnější vrstvu zajišťuje podešev, jež je netradičně mřížkou členěna na více částí. Střední část je vyplněná novým type Nike IU pěny. Ta je v podrážce ve třech různých hustotách a to tak, aby každá co nejlépe fungovala na daném místě. Nízká hustota pěny zaručuje pohodlí a odpružení, a ta vyšší naopak ochranu před nárazem.

Jako druhá kůže

Svršek boty je jako vaše druhá kůže – padne dokonale. Máte pocit jako byste si oblékli druhou kůži či ponožku. Až tak jemně je vyladěn svršek této sporty botky Nike Roshe Two. Je to vše především o kvalitě materiálu, přičemž celý svršek je designově minimalizován a pohodlný.

Nohy jako v bavlnce

Nike Roshe Two můžete nosit skutečně po celý den. Systém, na němž jsou boty vystavěny, bez obtíží zvládne celodenní nošení. Tato bota je schopna zvládnout například otok nohy nebo zvyšující se teplotu. Právě proto je svršek prodyšný a pružný.

Kde jsou k mání?

Nike Roshe Two jsou od 25. srpna 2016 dostupné v Nike Tech Book. To je živá, interaktivní Lookbook aplikace, jež umožňuje nákup botek Nike. A počínaje prvním září budou také k mání na Nike.com, u vybraných prodejců a v aplikaci SNKRS. Skrze ni si můžete prohlížet nejnovější série bot Nike, nakupovat své oblíbené modely nebo limitované edice a mnoho dalšího.

Zdroj foto: Nike

Autor: Pavla Jelínková

Boty a obuv