21/3
Nike Air Max Day v Praze

Nike Air Max Day v Praze

21. března 2016 v 10.00, Boty Nike, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Přijďte na narozeniny, navštivte dny Nike Air Max Day v Praze! A to přímo v jejich české mekce – iD Studiu Václavském náměstí.

Ano, tenisky Nike mají narozeniny. Oslava bude velkolepá. Nejpopulárnější sneakersky lze ve dnech 22. do 26. 3. 2016 podpořit návštěvou Nike Air Max iD Studio na Václavském náměstí, tam si vytvořit svůj vlastní návrh obuvi a přitom se setkat s hvězdami. Čeká vás DJ Wich, PSH, Raego a další.

Nejsou to sice žádné kulatiny, ty nás čekají až za rok. Ale přesto již neuveřitelných 29 let lidé všude na světě obouvají Nike Air Max. A iD studio v rámci oslav připravilo poutavý program s ohlédnutím za roky Nike a jejich sneakersek, s tvůrčími prvky pro veřejnost a setkáním s populárními tvářemi.

Mimo celé historie Nike Air Max, je možno shlédnout speciální limitovanou edici návrhářů Hiroshiho Fujiwary, Tinkera Hatfielda a Marka Parkera (tzv. HTM). A to není ještě vše! Také je k vidění část teniskové sbírky DJ Wiche. Ale tvůrčí část celé akce nadchne každého milovníka Nike. Každý si bude moci na místě navrhnout a objednat svoje vlastní Nike Air Max iD – no není to paráda?

S kreativitou a výtvory budou napomáhat DJ Wich, PSH, zpěvák Raego, youtubeři TVTwixx nebo moderátor Tomáš Touha. Speciální 1 : 1 session si můžete rezervovat tady. Pro ty, kdo neví jak na tvorbu vysněných Air Max a jejich podobu, je v obchodě Nike Prague ode dneška k mání aplikace, která jim na základě barev jejich outfitu navrhne ty pravé Air Max iD.

Air Max Day v Praze začíná slavnostním zahájením v Nike Air May iD studio 22. března od 20:00 a potrvá po další dny až do 26. března vždy v době od 11 do 22 hodin.

Zdroj foto: Nike

Boty a obuv