23/3
Nemusíte být hvězdou, abyste obuli značkové tenisky!

Nemusíte být hvězdou, abyste obuli značkové tenisky!

23. března 2016 v 00.00, Boty Puma, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Neobyčejné mohou být i obyčejné tenisky. A tenisky od Pumy jsou neobyčejné, a dnes mají nové vylepšení. Tipněte si jaké!

Jistě, je to Disc – revoluce, která vznikla již před pětadvaceti lety. Je to tak, Disc má již dvacet pět let. Je malým převratem v zavazování sportovní obuvi bez využití tkaniček. Technologie byla prvotně prezentovaná na běžecké obuvi, poté i na běžných městských teniskách.

Disc nabízí jedinečné spojení chodidla s botou, vnitřní stahovací systém a zpevňuje nohu, čímž zajišťuje pohodlnější nošení. A v rámci výročí a oslav dvaceti pět let systému Disc na trhu, nyní Puma prezentuje čtyři nové modely sportovní obuvi:

  • Red Bull Racing Disc
  • Ignite Disc Sleeve
  • Ignite Disc
  • evoSpeed Disc Spike
Red Bull Racing Disc

Red Bull Racing Disc

Red Bull Racing Disc

Takové pojmenování dostala minimalistická bota vyrobená z šedé perforované kůže. Je tak lehoučká, že nabízí neuvěřitelný pocit pohodlí. Její pevná konstrukce spolu technologií Disc zajišťují obepnutí nohy bez nepříjemných pocitů. Stahovací systém Disc je inovován tak, že jej lze efektivně a snadno utáhnout. Sporty botka Red Bull Racing Disc je k mání v modré barvě s potiskem. V prodeji bude na Puma.com od 1.5.2016.

Ignite Disc Sleeve

Ignite Disc Sleeve

Ignite Disc Sleeve

Stylová sporty botka v níž se snoubí speciální pohodlná pěna Ignit a upravený minimalistický systému Disc. Sporty technologie této stylovky má tak trochu futuristický vzhled. Boty Ignite Disc Sleeve budou k mání v prodejně Footshop, ul. Bubenská 1 v Praze, na prodejně PUMA Concept Store v OC Palladium v Praze a rovněž v eshopu Footshop.cz a Puma.com.

Ignite Disc

Ignite Disc

Ignite Disc

Je jako stvořená botka pro aktivní sportovce. Je spojením technologie upevnění bez využití tkaniček a pěny Ignite. Takový sportovec pak nemusí s botkou Ignite Disc vůbec řešit co udělat, když se mu při běhu rozvážou tkaničky. Ignite Disc bude k mání na prodejně Puma Concept Store v OC Palladium v Praze a na eshopu Puma.com.

evoSpeed Disc Spike

evoSpeed Disc Spike

evoSpeed Disc Spike

Tahle sportovní bota je Tretra vymyšlená pro atlety. Třeba pro Usaina Bolta, Asafy Powella nebo Jenny Prandini. Bota úplně obemkne nohu jako druhá kůže a dopřeje běžci stabilitu. Je to dáno tím, že aerodynamická syntetická svrchní vrstva Clarino zpevňuje nohu a udržuje chodidlo pevně na ploše. Tretry evoSpeed Disc Spike budou k mání v prodejně Top4Running, ul. Náplavní 1 v Praze a dále na Top4running.cz a Puma.com.

Zdroj foto: Puma

Boty a obuv