8/12
Znáte boty budoucnosti?

Znáte boty budoucnosti?

8. prosince 2015 v 00.00 , Boty Nike

Sponzorované odkazy

Jako z filmu budou boty, které chystají designéři firmy Nike. Z jakého filmu?

Film Návrat do budoucnosti, kde hlavní postava Marty McFly kotníkové sporty boty obuje a ony si vážou samy tkaničky. Obdobným způsobem by měly být postaveny boty od Nike. Tedy samozavazovací bo­ty.

Pohádka o botkách

Designér firmy Nike Tinker Hatfield to uvedl na jedné z přednášek. Vyvolal tím poprask a velký zájem diváků i novinářů. Technologie takových bot je prý již dávno na papíře, ale chystané realizace se dočkaly až letos na podzim. Přesně v říjnu 2015. A to těsně po třech desítkách let, jež uplynuly od premiéry prvního dílu Návratu do budoucnosti, až letos v říjnu nastal den D a samozavazovací boty spatřily světlo světa. Skutečně a reálně existují, a těšte se – v příštím roce půjdou do prodeje!

Na kolik asi přijdou samozavazovací botky od Nike?Na kolik asi přijdou samozavazovací botky od Nike?

Pár pro Martyho McFlye

Ten úplně první a zcela plně funkční pár obdržel samotný představitel hlavní role Martyho McFlye herec Michael J. Fox. A výtěžek celého prodeje těchto exkluzívních automatizovaných botek půjde na nadaci tohoto herce – Michaela J. Foxe. Nadace totiž podporuje výzkum parkinsonovy choroby – závažné choroby, kterou sám Michael J.Fox bohužel trpí.

Příští rok do prodeje

A tak tvrzení designérů firmy Nike, v čele s Tinkerem Hatfieldem nebylo tak úplně pravdivé, když v počátku letošního roku (2015) tvrdili, že prodej bude ještě letos. Ona se tolik plánovaná realizace prodeje v letošním roce zdržela a jaksi se nekonala. Vše se posouvá do roku 2016. napřesrok. Doufejme, že to bude brzy a že se prodeje bot dočkáme u nás. Cena je zatím tajemstvím. Na kolik asi takové samozavazovací botky od Nike přijdou? Co myslíte?

Zdroj foto: Nike.com

Boty a obuv