10/10
Podzimní boty 2011: Barva koňaku botám sluší!

Podzimní boty 2011: Barva koňaku botám sluší!

10. října 2011 v 00.00, Boty a výrobci

Sponzorované odkazy

Podzimní kolekce obuvi je už dávno na svém místě, a pokud jste ještě nezavítali do některé z prodejny v případě, že na letošní podzim a zimu obutí ještě nemáte, máte nejvyšší čas. Poslední letní dny bohužel končí a přichází sychravý podzim, na který je nezbytné se dobře připravit. Kvalitní boty na podzim nás ochrání před chladem i vlhkem. Zároveň nás ale zahřeje na duši i svým vzhledem.

Dnes pro vás máme zajímavý tip, který nám zaslala společnost Boty CCC. Jsou to podzimní boty v barvě koňaku z jejich aktuální kolekce na podzim a zimu. Barva koňaku je aktuálně velmi módní, a tak není divu, že také v případě této značky se s ní setkáváme. Hřejivé odstíny zlatavého nápoje dobře ladí s usňovým materiálem a příjemně ho doplňuje i teplý kožíšek uvnitř obuvi.

Ať už se jedná o boty kotníkové, anebo kozačky, v každém případě si můžete býti jisti, že přesně splní vše, co od nich očekáváte. Letošní podzim nemusí být vůbec chladný. Pokud jako podzimní boty 2011 tedy máme nějaké označit, horkým kandidátem jsou právě tyto boty v barvě koňaku.

Podzimní boty 2011: Barva koňaku botám sluší! (http://www.botyaobuv.cz)Podzimní boty 2011: Barva koňaku botám sluší! (http://www.botyaobuv.cz)Podzimní boty 2011: Barva koňaku botám sluší! (http://www.botyaobuv.cz)Podzimní boty 2011: Barva koňaku botám sluší! (http://www.botyaobuv.cz)

zdroj: http://www.cccboty.cz/

Boty a obuv