23/8
Lodičky Christian Louboutin: Podzimní boty jsou hot!

Lodičky Christian Louboutin: Podzimní boty jsou hot!

23. srpna 2011 v 00.00, Christian Louboutin

Sponzorované odkazy

Zbystřete své smysly a připravte se na pravidelný „nášup“ novinek ze stáje obuvního guru Christiana Louboutina! Dnes se společně podíváme na jeden z Louboutinových nejnovějších modelů z kolekce podzim/zima 2011, představíme si velmi ženské a oslňující Christian Louboutin Patent Leather Peep Toe Pumps v ďábelské vínové barvě!

Obuvní guru

Hvězda Christiana Louboutina září na módním nebi již roky! Která z nás by tedy netoužila vlastnit pár bot právě od tohoto obuvního guru, od mistra sexy jehlových podpatků? Christian Louboutin je prostě opravdovou stálící na trhu s luxusními botami. Jeho boty s charakteristickou červenou podrážkou jsou zárukou nesmírné kvality, stylu a luxusu. Boty Christian Louboutin jsou jako šperky, které nikdy nevyjdou z módy. Každý pár bot Christian Louboutin je opravdový unikát, pyšnící se nepřekonatelným a nadčasovým designem. Tohoto faktu jsou si vědomy i ty největší celebrity dneška, boty Christian Louboutin tak pravidelně nosí například zpěvačka Madonna nebo herečka Jessica Alba.

Nejen boty, ale i doplňky Christian Louboutin jsou tak snem každého módního „nadšence“. Originální kousky této značky totiž svému majiteli propůjčují jedinečný šarm i styl. S Christian Louboutin budete letos (i v budoucnu) zaručeně in!

Letošní podzim bude „hot“

Barvou sezóny podzim/zima 2011 bude dozajista vínová – dnes představené lodičky Christian Louboutin s otevřenou špičkou jsou toho nesporným důkazem! Christian Louboutin nám na tomto modelu lodiček ukazuje, jak lze i tak „jednoduchý“ a nadčasový design klasických bot s otevřenou špičkou dokonale ozvláštnit. Nejnovější model Christian Louboutin Patent Leather Peep Toe Pumps prostě ve všech směrech připomíná umělecké dílo!

Buďte trendy a dopřejte sobě i svým nožkám jen to nejlepší – dopřejte jim luxus v podobě stylových bot Christian Louboutin Patent Leather Peep Toe Pumps z podzimní kolekce 2011!

Lodičky Christian Louboutin: Podzimní boty jsou hot! (http://www.botyaobuv.cz)
Lodičky Christian Louboutin: Podzimní boty jsou hot! (http://www.botyaobuv.cz)

Zdroj: www.exoticexcess.com

Boty a obuv