21/7
Novinka Christian Louboutin: Luxusní boty na platformě!

Novinka Christian Louboutin: Luxusní boty na platformě!

21. července 2011 v 00.00, Christian Louboutin

Sponzorované odkazy

Potrpíte si na luxusní obuv od předních světových návrhářů? Kráčíte nerada v davu a trendy je vaše oblíbené slovíčko? Pokud jste na všechny tři otázky odpověděla kladně – tak je tento článek určen přesně pro vás! I dnes si totiž představíme pár bot od obuvního guru Christiana Louboutina, který pořádně „potrápí“ vaše oči, od nových Christian Louboutin Patent Leather Platform Slingbacks se nebudete moct odtrhnout!

Louboutin je guru!

Christian Louboutin je opravdovou stálící módního nebe. Jeho boty s charakteristickou červenou podrážkou jsou zárukou nesmírné kvality, stylu a luxusu. Boty Christian Louboutin jsou jako šperky, které nikdy nevyjdou z módy. Každý pár bot Christian Louboutin je opravdový unikát, pyšnící se nepřekonatelným designem. Tohoto faktu jsou si vědomy i ty největší celebrity dneška, boty Christian Louboutin tak pravidelně nosí například Madonna a Jessica Alba.

Nejen boty, ale i doplňky Christian Louboutin jsou tak snem každého módního „nadšence“. Originální kousky této značky totiž svému majiteli propůjčuje jedinečný šarm i styl. S Christian Louboutin budete letos zaručeně in!

Boty od Christiana Louboutina jsou vždy trendy

Jako znalkyně módních trendů dozajista víte, že v letošní sezóně jaro/léto 2011 byly (a stále ještě jsou) trendy zejména boty na platformě, které čerpají z módního odkazu devadesátých let. Dnes představený model bot Christian Louboutin je dokonalým odrazem těchto trendů! Boty Christian Louboutin Patent Leather Platform Slingbacks mají totiž poměrně „masivní“ podpatek s platformou, který v sukni nádherně prodlouží vaše vypracované nohy. Tedy ačkoliv jsou Christian Louboutin Patent Leather Platform Slingbacks barevně velmi střízlivé – jsou v barvě tělové růžové – nepůsobí nevýrazně, naopak! Díky jejich „trendy stavbě“ nehrozí, že by vás na ulici přehlédli.

Podlehněte i vy botám z dílny obuvního guru Christiana Louboutina a obouvejte čirý luxus!

Novinka Christian Louboutin: Luxusní boty na platformě! (http://www.botyaobuv.cz)
Novinka Christian Louboutin: Luxusní boty na platformě! (http://www.botyaobuv.cz)

zdroj: www.exoticexcess.com

Boty a obuv