11/7
Plastové boty Melissa, tentokrát baleríny a lodičky Jasona Wu

Plastové boty Melissa, tentokrát baleríny a lodičky Jasona Wu

11. července 2011 v 00.00, Plesové boty

Sponzorované odkazy

Hvězdná cesta obuvní ho klenotu Melissa se světoznámými návrháři pokračuje. Po Jean Paul Gaultierovi, Gareth Pughovi a Vivienne Westwood a dalších je to momentálně tchajwansko-americkou vycházející hvězdou – osmadvacetiletý mistr Jason Wu. Ti se dohodli na vytvoření dvou unikátních modelů luxusního dámského obutí. Můžeme se těšit jednak na baleríny, jednak na lodičky.

Začněme těmi prvními. Baleríny jsou matně růžové barvy s výraznou sponou na špičce boty. Přesto tyto baleríny působí decentně a mají nepochybně šmrnc. Také lodičky nepostrádají sponu, avšak barva je tentokrát klasická, respektive černá. Toto jsou však pouze základní barvy, k nimž přibude několik dalších.

Výše uvedené dámské boty působí velmi žensky a elegantně, což podtrhuje faktor materiálu, m je, jak víme, u značky Melissa vždy plast. Plastové boty Melissa si vydobyly renomé po celém světě. Jako ideální boty pro moderní ženy jsou jistě s to získat i vaši pozornost.

Plastové boty Melissa, tentokrát baleríny a lodičky Jasona Wu (http://www.botyaobuv.cz)Plastové boty Melissa, tentokrát baleríny a lodičky Jasona Wu (http://www.botyaobuv.cz)

zdroj: http://stylefrizz.com/…lissa-shoes/

Boty a obuv